UAB „Busturas” – tarp stipriausių Lietuvoje

03 spalio 03:34 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis
Šiemet UAB „Busturas“ pirmą kartą savo gyvavimo istorijoje gavo „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatą. Tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją.  Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje” sertifikatą – aukštas kredito reitingas. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui. Įmonės, turinčios šį sertifikatą, sugeba efektyviai spręsti kylančias problemas, greitai prisiderinti prie pokyčių ir net sunkiausiomis sąlygomis vykdyti savo įsipareigojimus.

Džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo pasiekimu ir tikime, kad įmonės finansinis stabilumas ir toliau bus viena mūsų stiprybių.

nuotrauka