Veteranų klubas „Automobilininkas“ išsirinko prezidentą

25 kovo 05:12 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Veteranų kampelis

Kovo 22 d. „Linavos“ patalpose vyko visuotinis ataskaitinis veteranų klubo „Automobilininkas“ susirinkimas. Jame antrai dviejų metų kadencijai prezidentu išrinktas Rimantas Bubnelis.

 

 

Posėdyje klubo nariai išklausė pirmą kadenciją baigusio R.Bubnelio ataskaitą ir viziją ateinantiems metams, planavo metų darbus. Klubas numatė daug dėmesio skirti klubo tradicijų išlaikymui, taip pat numato parengti specialų leidinį, kuriame buvo užfiksuota klubo narių veikla transporto sektoriuje. Tai bus jau trečias klubo „Automobilininkas“ pastangomis išleidžiamas leidinys.

Susirinkusius klubo narius pasveikino „Linavos“ generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius. Jis padėkojo klubo nariams, kurie daug metų dirbo tam, kad Lietuvos transporto sektorius būtų toks, koks yra dabar – šiuo metu jis sudaro 14 proc. viso Lietuvos bendrojo vidaus produkto. Ir prie to stipriai prisidėję į klubą susibūrę veteranai.

Antrai kadencijai išrinktas R.Bubnelis dėkojo „Linavai“ už palaikymą ir sakė, jog asociacija yra vienas iš svarbiausių veterano klubo partnerių.

2019 m. kovą  veteranų klubui „Automobilininkas“ sukanka 16 metų. Jis vienija 217 automobilių verslo veteranų. Klubo nariais gali tapti ne mažiau kaip 25-erius metus patirties sukaupę, aukštąjį išsilavinimą turintys automobilių versle dirbantys asmenys, gavę 20 klubo narių rekomendaciją.

Linavos informacija ir nuotrauka