Veteranų klubo nariai lankėsi Rokiškyje

gegužės 25 04:12 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Veteranų kampelis


apie-veteGegužės 19-ąją grupelė vilniečių veteranų klubo „Automobilininkas” narių apsilankė Rokiškyje.

 

 

 

 

 

 

 

Veteranai lankėsi dvaro rūmuose ir jame įsikūrusiame Rokiškio krašto muziejuje. Ten juos pasitiko Rokiškio miesto mero pavaduotojas  Egidijus Vilimas. Dalyviai susipažino su pačiu dvaru, muziejaus eksponatais. Ypač gilų įspūdį visiems paliko apžiūrėta dievadirbio Liongino Šepkos  medžio drožinių ekspozicija.

Susipažinę su dvaru, klubo nariai patraukė į miesto centrą, kur apžiūrėjoŠv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčią, apsilankė Rokiškio mašinų gamykloje. Čia 3,5 ha gamybinių patalpų plote įgyvendinami konstruktorių parengti originalūs projektai. „Automobilininko” nariai apsilankė metalo apdirbimo, suvirinimo ir kituose cechuose, baruose.

Atskirame ceche surenkami patobulinti KAMAZ automobiliai, kuriems čia suteikiami europiniai sertifikatai. Gamykla turi užsakymų iš daugelio Europos sąjungos ir kitų valstybių.

Veteran klubo nariai susipažino su miesto istorija. Pasirodo, jo kūrimuisi ir tolesniam klestėjimui didelę įtaką darė grafų Tyzenhauzų valdymas.

Ekskursijos pabaigoje klubo nariai pabendravo kavinukėje. Įdomiai apie mašinų gamyklą ir šį kraštą papasakojo jos ilgametis generalinis direktorius Rimgaudas Kilas bei  rokiškėnas mūsų klubo tarybos sekretorius Algis Narutis.

Donatas Lukošius

  • apie-vete2
  • apie-vete1
  • apie-vete