Viešąją tvarką Kaune padeda užtikrinti ir keleivių vežėjai

28 rugpjūčio 02:58 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Siekdami vieno iš svarbiausių savo uždavinių – efektyvios administracinių teisės pažeidimų prevencijos – Kauno miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai pradėjo aktyviai bendradarbiauti su bendrovėmis „Autrolis” ir „Kauno autobusai”.

„Svarbiausia mūsų užduotis – efektyvi pažeidimų prevencija. Visų pirma gyventojus siekiame perspėti, mokyti ir patarti, ir tik tuomet, kai šios priemonės nepadeda, imamės nuobaudų skyrimo”, – tvirtino Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Danas Bortkevičius.

Apie savo veiklą viešosios tvarkos skyrius nuolat teikia informaciją visuomenei viešojo transporto ekranuose, informaciniuose stenduose. Autobusų bei troleibusų stotelėse įrengtose švieslentėse miestiečiai gali rasti Viešosios tvarkos skyriaus iniciatyva skelbiamą informaciją dėl reikiamų įsigyti leidimų reklamai, prekybai viešosiose vietose, miesto tvarkymo ir švaros taisyklių nuostatų.

Siekiant užtikrinti viešąją tvarką Kauno mieste, gyventojų ir miesto svečių saugumą, viešajam transporte skelbiamas Viešosios tvarkos skyriaus telefonas, kuriuo galima pranešti apie matomus pažeidimus, skambinti ir gauti reikiamus atsakymus iš skyriaus darbuotojų į piliečiams aktualius klausimus.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.