Vilniaus autobusų vairuotojams – jaukus poilsio kambarys

vasario 19 05:13 2015 Spausdinti straipsnį Patirtis

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ autobusų parko teritorijoje autobusų vairuotojams įrengė jaukų poilsio kambarį. Čia patogiai išvažiavimo į reisą galės laukti įmonės autobusų vairuotojai.

„Anksčiau vairuotojai būriuodavosi ties dispečerine, atviroje patalpoje. Čia jie negalėdavo pailsėti, atsipalaiduoti, be to, šiek tiek trukdė ir dispečeriams. Naujojoje patalpoje sąlygos bus kur kas geresnės“, – sako bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ technikos direktorius Juozapas Grabys.

Jaukiose patalpose vadinamieji rezerviniai ar savo pamainos laukiantys vairuotojai galės pasižiūrėti televizorių, pasišildyti maistą, išgerti kavos ar arbatos. Įrengtas ir telefono ryšys, kuriuo bus galima susisiekti su dispečeriu. Šviesioje, jaukioje patalpoje – patogus minkštasuolis, stalas, nedidelė virtuvėlė.

„Pagerinti autobusų vairuotojų, laukiančių išvykimo į maršrutą, sąlygas siekėme jau seniai. Džiaugiamės, kad pavyko sutarti su administracija, ir nuo šiol autobusų vairuotojai turės jaukias ir šiltas patalpas“, – sako bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Jonas Dekaminavičius.

Poilsio kambarys oficialiai atidarytas per Vasario 16-ajai paminėti skirtas autobusų vairuotojų meistriškumo varžybas.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos


rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.