Vilniaus galerijos ir muziejai kviečiami jungtis prie iniciatyvos SU-MENĖK

03 lapkričio 07:36 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Iniciatyva SU-MENĖK jau ruošiasi ketvirtajam sezonui ir kviečia iki lapkričio 7 d. Vilniaus galerijas, muziejus ir kitas šiuolaikinio meno erdves pateikti dalyvio anketas.

Po pandemijos pertraukos sugrįžęs projektas šiemet užfiksavo dvigubai išaugusius lankytojų srautus, o kai kurios galerijos buvo net perpildytos ir nespėjo priimti visų norinčiųjų. Specialus meno autobusas nemokamai lankytojus vežė net į 31 meno stotelę.

Šiuolaikinio meno pažinimo projektas SU-MENĖK gyventojus ir miesto svečius kvietė dalyvauti edukacinėse veiklose, ekskursijose, susitikimuose su parodų autoriais, o keliaujant SU-MENĖK maršrutu buvo galima apsilankyti ne tik meno erdvėse, bet taip pat stabtelti ir pamatyti mieste esančius meno objektus.

SU-MENĖK maršrute šiemet buvo galima apsilankyti Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje, Radvilų rūmų dailės muziejuje, Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, Kazio Varnelio namuose-muziejuje, Samuelio Bako muziejuje, MO muziejuje, Jono Meko vizualiųjų menų centre, Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“, Vilniaus grafikos meno centre, kultūros komplekse „SODAS 2123“. Taip pat Nacionalinėje dailės galerijoje, „The Rooster Gallery“, „GODÒ galerijoje“, „Užupio meno inkubatoriuje“ ir galerijoje „Galera“, VDA tekstilės galerijoje „Artifex“, „Open Gallery“, Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje, Pamėnkalnio galerijoje bei galerijose „Menų tiltas“, „The Room“, „Editorial“, „Arka“, „terra recognita“, „Kuntskamera“, „Meno niša“, „Vartai“, (AV17) ir „Aidas“.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija ir nuotrauka