„Voith“ atstovai padovanojo bendrovei „Vilniaus viešasis transportas“ pavarų dėžės maketą

kovo 20 04:49 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Į sostinę atvykę „Voith“ atstovai bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ mokymų klasei padovanojo naujos pavarų dėžės maketą. Ji bus naudojama darbuotojams mokyti.

„Draugystė su Vokietijos gamintojais užsimezgė jau prieš gerą dešimtį metų, kuomet gavome pirmuosius „Karosa“ autobusus su „Voith“ pavarų dėžėmis. Kadangi tada „Voith“ atstovo Lietuvoje nebuvo, ėmėme ieškoti kontaktų. Parašėme laišką į Vokietiją ir išsyk sulaukėme gamintojų dėmesio. „Voith“ atstovai pagelbėjo išsiaiškinti pavarų dėžių subtilybes, taip pat pašalinti nesklandumus“, – apie bendradarbiavimą su „Voith“ gamintojais pasakoja bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ technikos direktorius Juozas Grabys.

Pasak jo, tuomet detales pavarų dėžėms vilniečiams tiekdavo ir garantinę bei pogarantinę priežiūrą operatyviai bei pavyzdingai atlikdavo Lenkijoje įsikūrusi Vokietijos koncerno atstovybė „Voith Polska“.

„Nuolat sulaukiame „Voith“ atstovų dėmesio. Bendradarbiavimo pradžioje jie mums padovanojo kompiuterį su diagnostine pavarų dėžių programine įranga. Be to, gamintojų atstovai skaito paskaitas įmonės darbuotojams, supažindina su pastarojo meto „Voith“ naujovėmis, pristato naujausius pavarų dėžių modelius. Vos tik užsiminus, jog patys mokome savo įmonės darbuotojus, tobuliname jų kvalifikaciją, „Voith“ atstovai pasisiūlė padovanoti pavarų dėžės maketą“, – aiškina J. Grabys.

„Voith“ atstovai perpjovė per pusę visai naują pavarų dėžę, pagamino iš jos maketą ir įteikė vilniečiams. „Mums tai bus puiki mokymo priemonė, padėsianti įmonės remontininkams geriau susipažinti su „Voith“ pavarų dėžių įranga“, – teigia J. Grabys.

Atvykę į Vilnių, „Voith Polska“ atstovai taip pat supažindino bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojus su pavarų dėžių gamybos istorija.

Lina Jakubauskienė

Mariaus Blanko nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.