Atnaujinta Šiaulių autobusų stotis

06 gegužės 03:35 2024 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Šiaulių miesto autobusų stotis savo keleivius pasitinka atsinaujinusi ir dar patogesnė. Nuolatiniai klientai jau spėjo pastebėti, kad visus artimiausius išvykimus nuo šiol rodo elektroninės švieslentės, o ant aikštelių kolonų iš tolo šviečia jų numeriai.

Šios permainos lėmė ir autobusų išvykimo aikštelių paskirstymo korekcijas. Buvusi 1 aikštelė dabar yra skirta įvažiavimui automobiliams (tik su leidimais) priduoti, atsiimti bei iškrauti siuntas. 2 aikštelė,  iš kurios autobusai vykdavo į Kuršėnus, perkelta į 5 aikštelę. Priemiestinių mikro autobusų 3 ir 4 aikštelių išvykimai perkelti į 6, 7, 8, 9 aikšteles. Tarptautinių ir tarpmiestinių autobusų išvykimų aikštelės yra nuo 1 iki 4.

Prašome keleivius būti atidžiais. Esant galimybei į stotį atvykti keliomis minutėmis anksčiau, kad savo išvykimo aikštelę atrastumėte be papildomo streso. Esant neaiškumams visada galite kreiptis į autobusų stoties darbuotojus, kurie mielai patars ir pakonsultuos. Tikime, kad ši naujovė ne tik autobusų stotį padarys gražesne, šviesesne ir jaukesne, bet ir prisidės prie patogesnio keliavimo ir naudojimosi Šiaulių miesto autobusų stotimi.

„Busturo” informacija ir nuotrauka