„Auto Bild“ testas: kokios žieminės padangos geriausios?

20 spalio 04:17 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Saugus eismas

Didžiajame „Auto Bild“ žieminių padangų teste (2021 m. spalio 7 d.) buvo bandoma 50 komplektų skirtingų gamintojų „205/55 R 16 H“ dydžio padangų, tarp kurių buvo ir naujausias „Continental“ padangų modelis „WinterContact TS 870“. Teste padangos pelnė „Pavyzdinių“ įvertinimą ir buvo pripažintos geriausiomis, taip pat dėl itin didelio atsparumo dilimui jos įvertintos ir „Eco Champion“ nominacija. Bandymuose „Continental“ padangų modelis pasiekė geriausius rezultatus ant sniego, važiuojant šlapia kelio danga ir vertinant dilimą. „Naujos „Continental“ padangos pasižymi įspūdingomis valdymo savybėmis bet kokiu oru, trumpu stabdymo keliu, dideliu pasipriešinimu akvaplanavimui ir didele rida“ – tokia buvo „WinterContact TS 870“ padangas bandžiusių ekspertų išvada. Iš 50 padangų komplektų po stabdymo bandymų ant sniego ir šlapios dangos buvo atrinkta 20 geriausius rezultatus parodžiusių modelių, kurie toliau buvo vertinami 16 skirtingų kategorijų ant sniego, šlapiame ir sausame kelyje, taip pat tirtas jų naudojimo efektyvumas.

Naujos „WinterContact TS 870“ padangos skirtos mažos ir kompaktinės klasės automobiliams, su kuriomis net ir važinėjant sportiškais automobiliais užtikrinamas saugumas šaltuoju metų laiku. Modelių gama apima 21 skirtingo dydžio padangas, kurių skersmuo siekia nuo 14 iki 17 colių, o maksimalus greitis – iki 240 km/val.

Tarp geriausių 20 žieminių padangų modelių buvo atrinktos ir kitos „Continental“ grupės prekinių ženklų „Semperit“, „Uniroyal“ ir „Barum“ padangos, kurios visos buvo įvertintos kaip „tinkamos“. Iš visų finaliniame bandymų etape testuotų 20 padangų modelių keturios padangos pelnė „pavyzdinių“ įvertinimą, keturios – „gerų“ ir 12 – „tinkamų“.

10 aukščiausias vietas „Auto Bild“ žieminių padangų teste užėmusių modelių:

1 „Continental WinterContact TS 870“;

2 „Michelin Alpin 6“;

3 „Kleber Krisalp HP3“;

3 „Vredestein Wintrac“;

5 „Bridgestone Blizzak LM 005“;

6 „Hankook Winter i*cept RS2“;

7 „Goodyear UltraGrip 9+“;

8 „Dunlop Winter Sport 5“;

9 „Semperit Speed-Grip 3“;

10 „Firestone Winterhawk 4“.

Išsamiau su testo rezultatais galite susipažinti apsilankę svetainėje https://www.autobild.de/artikel/winterreifen-test-10811081.html

„Continental” informacija ir nuotrauka