Autobusas skatins nelikti abejingiems ir pranešti apie pažeidimus darbe

02 balandžio 04:22 2024 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai jau netrukus gali išvysti sostinės gatvėse važinėjantį autobusą, papuoštą ryškia pranešėjų apsaugos instituto reklama. Pagrindinėmis miesto gatvėmis važinėjantis autobusas atkreips ne tik keleivių, bet ir praeivių dėmesį bei kvies susimąstyti – ar verta taikstytis su pažeidimais darbe?

Ant autobuso parašytas pagrindinis šūkis „Nelikite abejingi- praneškite apie pažeidimus“ kviečia pasidomėti, kokios pagalbos ir apsaugos priemonės gali būti taikomos pranešantiems apie negeroves darbo vietoje. Visą informaciją galima rasti neseniai sukurtoje interneto svetainėje – www.pranesktiesa.lt, kuri taip pat reklamuojama ant autobuso. Ant autobuso taip pat užrašytas ir Generalinėje prokuratūroje veikiančios pagalbos pranešantiems asmenims linijos telefonas (8-5) 2662329.

Autobusas nuolat keis savo maršrutus, taip apvažiuodamas kuo didesnę sostinės dalį, pasiekdamas platesnę tikslinę auditoriją.

Autobusas savo keliones po Vilniaus miestą pradės balandžio 1 dienos ir važinės populiariais sostinės maršrutais du mėnesius.

Šia reklama siekiama pagerinti informacijos apie pranešėjų apsaugą pasiekiamumą, kad kuo didesnė visuomenės dalis sužinotų apie pranešėjų apsaugos teikiamas naudas.

Pranesktiesa.lt informacija ir nuotrauka