Autobuse iš Minsko – bomba

balandžio 16 04:43 2012 Spausdinti straipsnį Naujienos

Šeštadienio, kovo 14-osios, rytą iš Vilniaus autobusų stoties buvo evakuoti visi keleiviai. Apie 10 val. iš Minsko atvykusio autobuso bagažo skyriuje rasta bomba.

„Autobusas važiavo maršrutu „Minskas-Palanga”. Kad autobuso bagažinėje liko nepasiimtas krepšys, vairuotojas pastebėjo Klaipėdoje. Norėdamas pasižiūrėti, ar jame neliko kokių nors dokumentų, jau Vilniuje jis krepšį atidarė”, – pasakoja bendrovės TOKS generalinis direktorius Arūnas Indrašius.

Aptikus kraupų radinį, iškviesta policija bei „Aro“ pareigūnai. Nustatyta, kad tai – prieštankinė mina. Ją išsivežė „Aro“ išminuotojai.

Pasak bendrovės vadovo, kol kas neaišku, kaip autobuse atsirado krepšys. Autobusas buvo tikrintas Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje.

Policija ieško žmogaus, kuriam priklausė sprogmuo. „Prašysime ir kolegų baltarusių pagalbos – gal liko filmuota medžiaga Minsko autobusų stotyje. Kol kas neaišku, ar sprogmuo buvo pavojingas“, – sako A. Indrašius.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.