„Automobilininko“ taryba aptarė besibaigiančius metus ir numatė darbų gaires ateinantiems

20 gruodžio 05:12 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos Veteranų kampelis

Gruodžio 18 d. rinkosi Veteranų klubo „Automobilininkas“ tarybos nariai. Neturėję galimybės dalyvauti renginyje gyvai, turėjo galimybę prisijungti prie jo nuotoliniu būdu. Aptarti aktualiausi pastarojo meto klausimai.

„Automobilininko“ prezidentas Gintaras Nakutis pristatė numatomą 2024-ųjų biudžetą, pajamas, kurias numatoma gauti, taip pat planuojamas išlaidas. Tarybos nariai po diskusijų pajamų ir išlaidų sąmatą patvirtino.

Pagrindinės klubo pajamos – iš nario mokesčio, taip pat – juridinių bei fizinių asmenų parama. Tarybos nariai iš anksto susisiekė su nemokančiais nario mokesčio, domėjosi, dėl kokių priežasčių jis nesumokėtas. Tarybos nariai diskutavo, kokiais atvejais klubo nariai galėtų būti atleidžiami nuo nario mokesčio – tai gali būti padaryta kuratoriaus teikimu, atsižvelgus į sunkią žmogaus padėtį.

Tarybos nariai taip pat kalbėjosi dėl lengvatos klubo nariams už jų automobiliams atliekamą techninę apžiūrą – nutarta pasidomėti, ar ši lengvata „Automobilininko“ nariams vis dar gali būt taikoma.

Nuspręsta sausio mėnesį surengti dar vieną tarybos mokestį, kur būtų detaliau aptartas 2024-ųjų darbo planas.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka