Būrelis veteranų apsilankė „Transekspedicijoje“

vasario 01 12:18 2013 Spausdinti straipsnį Veteranų kampelis

Grupė vilniečių Veteranų klubo ,,Automobilininkas“ narių šių metų sausio 25 d. apsilankė UAB ,,Transekspedicijoje“.

Neseniai šalia automagistralės Vilnius–Panevėžys 16-ame kilometre iškilusiais pastatais, su krovinių terminalu, krovininių automobilių techninio aptarnavimo ir remonto centru, teritorija bei inžineriniais įrenginiais supažindino bedrovės technikos direktorius V. Gražys.

Veteranai susipažino su logistikos ir sandėlių ūkiu, krovinių ekspedijavimo savitumais, jų vežimo geografija, tolesne ambicinga logistikos centro plėtra. Bendrovės generalinis direktorius V. Pelėda priėmė jaukioje posėdžių salėje, kur šiltai pabendrauta, prisiminti su buvusiais bendradarbiais nuveikti darbai, įvairūs prisiminimai organizuojant krovinių pervežimus prieš 22 metus. Vadovas su dauguma veteranų anksčiau dirbo ar su jais glaudžiai bendradarbiavo krovinių vežimo srityje bei sėmėsi iš jų vertingos patirties, ką vėliau pritaikė vystant savo bendrovės veiklą ir už tai jiems padėkojo. Veteranai taip pat už šiltą priėmimą Jam nuoširdžiai padėkojo.

Tiek gauta informacija, tiek pro langą saulei leidžiantis matyti nuostabūs vaizdai, automagistrale skriejantys automobiliai ir kalvoti aplinkiniai peizažai paliko ekskursijos dalyviams neišdildomų įspūdžių.

Donatas Lukošius

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.