„Busturo” darbuotojai dalyvavo donorystės akcijoje

10 rugpjūčio 03:46 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Jau tampa tradicija, kad UAB „Busturas“ darbuotojai prisideda prie kraujo donorystės. 2021 m. rugpjūčio 6 d. mūsų įmonės posėdžių salė tapo laikina kraujo donorystės laboratorija.

Kraujo donorystės internetiniame puslapyje teigiama: „Nacionalinio kraujo centro duomenimis kasdien Lietuvoje kraujo reikia 200 žmonių. Kad užtikrinti kraujo ir jo komponentų poreikį būtina, kad į didžiuosiuose miestuose esančius kraujo centrus kasdien ateitų ir kraujo duotų per 400 donorų“. Praėjusį penktadienį net 23 Busturo darbuotojai tapo neatlygintinais kraujo donorais.

Daliai darbuotojų tai nebuvo pirmas kartas, tačiau tikrai nemaža kolektyvo dalis buvo tie, kuriems tai buvo pirmas kartas. Neneigsime, buvo daug nežinios, jaudulio gal net dvejonių, tačiau noras prisidėti prie kilnaus tikslo pasirodė esąs didesnis už bet kokias baimes. Nuotaika įmonėje tą dieną buvo pakili, visi jautėmės svarbūs, nes vieno donoro kraujas gali išgelbėti net 3 žmonių gyvybes.

Jau pernai drąsiai sakėme ir dabar vėl pasižadame – tikrai kartosime! Tariame AČIŪ visiems Busturas darbuotojams, kurie savo geru poelgiu prisidėjo prie kažkieno gyvybės išgelbėjimo. Juk taip gera daryti gera…

„Busturo“ informacija ir nuotrauka