„Continental“ sukūrė koncepcines elektrinių sunkvežimių padangas

rugsėjo 27 04:06 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Technologijų ir aukščiausios klasės padangų gamintojas „Continental“ 67-oje Hanoverio komercinių automobilių parodoje pristatė koncepcines „Conti e.MotionPro“ padangas, specialiai sukurtas elektriniam MAN gamintojo sunkvežimiui „MAN CitE“.

 

 

 

Padangos, kurių išvaizda buvo kuriama bendradarbiaujant su MAN kompanija, pagamintos Puchovo gamykloje Slovakijoje, o jų ypatingą protektorių rankiniu būdu išraižė padangų specialistai Hanoveryje. „Continental“ yra vienas iš nedaugelio gamintojų, kuris gali pagal specialų užsakymą pagaminti nedidelį padangų kiekį su unikaliu protektoriumi.

„Šiuo metu elektriniam komerciniam transportui montuojamos tradicinės padangos. Bet elektros pavara ir kitoniška sunkvežimių koncepcija reikalauja ypatingų padangų, todėl bendradarbiaudami su partneriais pradėjome kurti specialiai elektra varomiems sunkvežimiams ir autobusams skirtas padangas,“ – sako Klausas Kreipe, „Continental“ Sunkvežimių padangų padalinio vadovas.

Siekiant didelio elektromobiliu nuvažiuojamo atstumo, reikia užtikrinti kuo mažesnes energijos sąnaudas, o tai reiškia – ir mažą pasipriešinimą riedėjimui. Be to, elektra varomas komercinis transportas turi žemesnį svorio centrą, o elektros varikliai – didelį sukimo momentą, todėl reikalingos specialiai didesniam pervežamam svoriui ir didesnėms jas veikiančioms jėgoms atsparios padangos. „Continental“ turi ilgametę patirtį, gaminant pažangias mažo pasipriešinimo riedėjimui ir degalus taupančias padangas, todėl, bendradarbiaudama su komercinių automobilių gamintojais pradėjo kurti specialiai elektriniam sunkiajam komerciniam transportui skirtas naujos kartos padangas.

Continental informacija