Duris atveria atnaujinta Tauragės autobusų stotis

24 rugpjūčio 04:20 2011 Spausdinti straipsnį Naujienos

Šiandien Žemaitijos mieste Tauragėje atidaroma atnaujinta autobusų stotis. Jos rekonstrukcija bei aplinkos sutvarkymasfinansuotas iš ES paramos lėšų –Sanglaudos veiksmų programos pagal priemonę „Regioninių ekonomikos augimo centrų plėtra“ .

„Atnaujintą autobusų stotį planavome atidaryti dar liepos viduryje, tačiau statybų darbai šiek tiek užtruko. Bet jau nuo šiandien tauragiškiai ir miesto svečiai galės džiaugtis patogiu, moderniu stoties pastatu bei atnaujintomis autobusų atvykimo bei išvykimo aikštelėmis“, – sako Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius.

Stočiai ir jos teritorijai sutvarkyti iš viso skirta 2 450 tūkst. litų, iš jų paramos lėšos sudarė 1 550 tūkst. Lt. Tauragės savivaldybei iš savo biudžetoteko pridėti 900 tūkst. Lt

Už šias lėšas lauke sumontuoti informaciniai ekranai, įrengti tualetai su vaiko ir motinos kambariu, modernus teritorijos apšvietimas, jaukūs kabinetai darbuotojams. Tvarkant stoties teritoriją, sutvarkyti ir greta esančių daugiabučių kiemai, padidintos automobilių stovėjimo aikštelės.

„Autobusų stotis – tai tarsi savotiškas miesto veidas. Būtent nuo jos prasideda svečių pažintis su miestu, kuri dažnai ir nulemia, kokius įspūdžius namo išsiveš atvykėlis. Tikimės, jog nuo šiol mūsų miesto autobusų stotis bus ne tik malonesnė akiai, bet ir saugesnė bei patogesnė tiek darbuotojams, tiek keleiviams, tiek ir autobusų vairuotojams“, – kalba R. Martinavičius.

Lina Jakubauskienė

Romualdo Vaitkaus nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.