E. piniginės likutį šiauliečiai miesto autobusuose gali pasitikrinti patys

gegužės 04 03:47 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

aut-siauliuVažiuojantieji Šiaulių miesto  autobusu gali pasitikrinti e. bilieto kortelės būseną. Yra du būdai tai atlikti.

 

 

 

Pirmiausiai, įlipus į autobusą ir priglaudus kortelę prie komposterio tam skirtoje vietoje visais atvejais bus nuskaičiuota pinigų suma už Jūsų kelionę. Jei pageidaujate informacijos TIK apie pinigų likutį, tai pakaks iškart po pinigų nuskaitymo už kelionę, antrą kartą priglausti kortelę tam skirtoje komposterio vietoje ir pasirodys reikalinga informacija.

Jei norite išsamios informacijos apie pinigų ir bilietų likutį kortelėje, o atsiskaitęs už kelionę esate jau prieš tam tikrą laiką, tuomet priėjęs prie komposterio turite paspausti 3-čią mygtuką komposterio ekrane „E. bilieto informacija“ ir per 5 sekundes priglausti kortelę. Šiuo atveju informacija apie pinigų likutį ir turimus terminuotuosius bilietus bus rodoma komposterio ekrane.

 Pasitikrinti kortelėje esantį piniginį likutį

Visada sulaukite komposterio „pyptelėjimo“. Primename, kad pinigai, kurie yra e. piniginėje be jokių papildomų mokesčių yra naudojami tik kelionėms apmokėti. Pasipildyti e. bilieto kortelę pinigais galite internetu e.busturas.lt arba apsilankę Autobusų stotyje Tilžės g. 109, Šarūno g. 2, „Tau“ ar „Kubo“ prekybos centruose.

SVARBU tai, kad kiekvienoje kelionėje VISI bilietai privalo būti pažymėti.

 

Busturo informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka