Galimybė sumokėti Lietuvos kelių mokestį SMS žinute

28 rugpjūčio 04:07 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Atsirado galimybė už naudojimąsi Lietuvos keliais sumokėti išsiunčiant SMS žinutę. Iki šiol tai buvo galima padaryti naudojantis kompiuteriu arba perkant vinjetę degalinėje.

 

 

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad SMSvinjetes.lv siūlo įsigyti lietuviškų vinječių be komisinių. Dabar vežėjai gali turėti vieną sprendimą visoms trims Baltijos valstybėms. Sistemos naudojimas yra labai lengvas ir patogus – po registracijos vairuotojai ar vadovai turi išsiųsti tinkamą SMS (su tekstu „LT“, „LV“ arba „EE“), priklausomai nuo šalies, kurioje jie nori sumokėti už kelių mokesčius. Sistema labai naudinga ir klientų apskaitai, nes bus sudaryta tik viena sąskaita faktūra už visus pirkimus trijose šalyse. Klientui atlikus mokėjimą, jo mobiliojo telefono sąskaita nebus apmokestinama.

Lietuvos kelių vinjetę galima įsigyti vienai dienai, savaitei, mėnesiui ar metams. Vinječių kainos pateiktos šiame puslapyje: http://www.keliumokestis.lt/. Kelių mokesčio rinkliava taikoma krovininėms transporto priemonėms, kurių masė viršija 3 t., arba kelių transporto priemonių junginiams, kurių masė yra didesnė nei 3,5 t.

Apmokėjimo SMS žinutėmis tvarka:

  • Užpildoma registracijos forma https://smsvinjetes.lv/lt;
  • Prisijungiama prie sistemos;
  • Registruojami telefonai ir transporto priemonės;
  • Sumokamas įnašas;
  • Išsiunčiama SMS žinutė;
  • Mokestis iš karto pradeda galioti.

Paslaugos mokesčio už Lietuvos vinjetę nėra.

Sistema palengvina įmonės buhalterijos darbą – nebereikia daryti atskirų mokėjimų. Mėnesio gale paruošiama viena sąskaita. Sistemoje galima sekti, kada ir kas įsigijo vinjetes.

Daugiau informacijos https://smsvinjetes.lv/lt

Linavos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka