Išlipti pro priekines sostinės viešojo transporto duris – negalima

kovo 17 05:44 2012 Spausdinti straipsnį Naujienos

Išlipti iš Vilniaus miesto viešojo transporto galima pro visas, išskyrus priekines, duris.

Sostinėje panaikinus įlipimo pro priekines duris tvarką, kilo tam tikra sumaištis: pro kurias autobusų bei troleibusų duris keleiviai gali įlipti ir išlipti?

„Prieš įsigaliojant įlipimo pro priekines duri tvarkai, buvo šiek tiek pertvarkytos transporto priemonės, kai kur atskirtos vairuotojų kabinos ir pan. Keleiviams vėl leidus įlipti pro visas duris, pertvarkų atsisakyta. Todėl ne visose transporto priemonėse keleiviams tapo įmanoma išlipti pro priekines duris. Siekdami suteikti daugiau aiškumo vilniečiams, tvarką autobusuose bei troleibusuose suvienodinome“, – sako bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ generalinis direktorius Gintaras Nakutis.

Sostinės viešojo transporto keleiviai turi žinoti: į transporto priemones gali įlipti pro visas, o išlipti pro visas, išskyrus pirmąsias duris.

„Tokia tvarka patogesnė ir keleiviams, norintiems įsigyti iš vairuotojo vienkartinį bilietą. Anksčiau jiems tekdavo pirmiau praleisti išlipančiuosius, tik tada prieiti prie vairuotojo kabinos ir paduoti jam pinigus”, – aiškina G. Nakutis.

Vilniaus viešojo transporto taisyklėse numatyta: keleiviai į autobusą ar troleibusą įlipa ir išlipa pagal vežėjo nurodytus informacinius simbolius prie durų.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.