Iš karo Ukrainoje atvykusiems ukrainiečiams – nemokamas viešasis transportas Alytuje

15 kovo 04:59 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Iš karo Ukrainoje atvykusiems ukrainiečiams suteikiama galimybė nemokamai naudotis Alytaus miesto viešuoju transportu.

Įlipdami į autobusą ukrainiečiai vairuotojui turės pateikti karo pabėgėlių iš Ukrainos registracijos kortelę Lietuvoje (pavyzdys pridedamas teksto apačioje) ir miesto viešojo transporto paslaugomis naudosis nemokamai.

Į ukrainiečių registracijos centrą esantį Pramonės g. 1B kasdien atvyksta po keletą šimtų nuo karo bėgančių ir prieglobsčio ieškančių ukrainiečių. Dalis jų pasilieka gyventi Alytuje: pas gimines, draugus, pažįstamus ar geros valios alytiškius, kurie sutiko juos priimti į savo namus. Savo namus ir gyvenimą palikę Ukrainoje, jie palengva kuriasi čia – ieško pragyvenimo galimybių, darbo, tad natūralu, kad mes galime prisidėti tuo, kad jiems nereikėtų galvoti apie išlaidas visuomeniniam transportui.

Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti savanorystės, būtiniausių daiktų, laikino apgyvendinimo, pavėžėjimo ar kitais klausimais, kad palengvintume karo pabėgėlių gyvenimą naujoje vietoje. Visą informaciją ir svarbiausius kontaktus rasite čia: https://alytus.lt/lt/gyventojams/pagalba-ukrainai.

Informacija nuolat atnaujinama.

Dėl išsamesnės informacijos, pastabų apie Alytaus miesto visuomeninio transporto maršrutų tvarkaraščius prašome kreiptis mob. tel. 8 684 96 963 (darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).

Maršrutų tvarkaraščiai patalpinti internete https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirtoje nuorodoje https://m.stops.lt/alytus/.

Komunikacijos skyriaus informacija