Iš pareigų traukiasi dar vienas ilgametis keleivinio transporto įmonės vadovas

rugpjūčio 08 04:56 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Rugpjūčio 4-ąją iš pareigų pasitraukė Klaipėdos autobusų parko generalinė direktorė Jelizaveta Daugininkienė. Bendrovėje dirbusi 25-erius metus, direktorė išėjo į pensiją.

 

 

 

 

J. Daugininkienė vadovavo įmonei 20 metų. Per šį laikotarpį atnaujintas keleivinio transporto priemonių parkas, sutvarkytos įmonės patalpos. Jelizaveta buvo ir aktyvi keleivininkų bendruomenės narė.

„Keleivinio transporto įmonės vadovo darbas – tai nuolatinė įtampa. Pavargau, norisi poilsio. Į pensiją išeiti planavau jau senokai, tačiau vis sutrukdydavo nepabaigti darbai”, – sako J. Daugininkienė.

Jos teigimu, darbas Klaipėdos autobusų parke jai buvo didžiulė likimo dovana. Nors jis – sunkus, tačiau ir labai įdomus bei turiningas. „Į keleivinio transporto verslą patekau prieš 25-erius metus. Iš pradžių Klaipėdos autobusų parke dirbau ekonomiste, skyriaus vadove, vėliau – generaline direktore. Nuo pat pradžių buvo labai įdomu. Tačiau dabar atėjo metas keisti gyvenimą”, – sako J. Daugininkienė.

Ji džiaugiasi, kad vos atėjusi į keleivinio transporto verslą, sutiko čia puikius profesionalus, kurie tapo jos mokytojais. Tai – Benius Mažeika, Algimantas Baublys, Vytautas Vaišvila. J. Daugininkienė taip pat džiaugiasi, kad teko dirbti su Mindaugu Grigeliu, Gintaru Nakučiu, Viliumi Laužiku ir kitais – ne tik puikiais savo darbo žinovais, bet ir nuoširdžiai atsidavusiais keleivinio transporto verslui žmonėmis. Pasak jos, šie žmonės – tai pavyzdys, koks turėtų būti keleivinio transporto įmonės vadovas.

„Mūsų darbas, kaip joks kitas, priklausomas nuo politikų, jų sprendimų. Ne bet kas gali vadovauti keleivinio transporto įmonei. Darbas specifinis, labai sunkus. Norėdamas jį dirbti, privalai būti fanatiku”, – dėsto J. Daugininkienė.

Buvusi Klaipėdos autobusų parko direktorė dėkoja visiems, su kuriais jai teko dirbti petys į petį, keičiant verslui nepalankius įstatymus, stengiantis sukurti tinkamą verslo aplinką. „Kolegoms, liekantiems versle, norėčiau palinkėti laikytis. Mums pavyko sukurti tokį transporto tinklą, kuris puikiai veikia, valstybei nieko nekainuoja. Jei jis bus sugriautas, Lietuvai bus padaryta neatitaisoma žala. Šiuo metu, atrodo, einama link to”, – kalba J. Daugininkienė.

Ji dar neapsisprendė, ką veiks išėjusi į pensiją. Tačiau žada aktyviai dalyvauti veteranų klubo „Automobilininkas” veikloje, kuris suteikia galimybę susitikti su buvusiais kolegomis.

Naujam direktoriui parinkti Klaipėdoje bus skelbiamas konkursas.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka