Jau antrus metus Šiaulių bendrovė „Busturas” – tarp stipriausių Lietuvoje

14 liepos 08:54 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos
Šiemet UAB „Busturas“ jau antrą kartą iš eilės gavo „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatą. Gautas aukšto kreditingumo įvertinimas rodo, kad įmonė verslą plečia tvariai, atsakingai ir nuosekliai.

Šis sertifikatas suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms. Jis ne tik pagrindžia gerą įmonės kredito istoriją, bet ir patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus.stipriausi 2023 logo Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje” sertifikatą – aukštas kredito reitingas. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui. Įmonės, turinčios šį sertifikatą, sugeba efektyviai spręsti kylančias problemas, greitai prisiderinti prie pokyčių ir net sunkiausiomis sąlygomis vykdyti savo įsipareigojimus.

Didžiuojamės šiuo pasiekimu ir tikimės tapti dažniausiu keliaujančių pasirinkimu judėjimui mieste.

stipriausi 2023