Jungiamos įmonės „Marijampolės autobusų parkas“ ir Marijampolės autobusų stotis

31 spalio 05:05 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-189 buvo nuspręsta reorganizuoti uždarąją akcinę bendrovę „Marijampolės autobusų parkas“ ir UAB Marijampolės autobusų stotį prijungimo būdu.

 

 

 

 

 

Marijampolės autobusų stotis yra reorganizuojama vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.97 straipsnio 3 dalyje numatytu prijungimo būdu. Prie uždarosios akcinės bendrovės „Marijampolės autobusų parkas“, kuri tęs veiklą, bus prijungiama UAB Marijampolės autobusų stotis, kuri po reorganizavimo baigs veiklą ir bus išregistruota iš Juridinių asmenų registro.

Visas UAB Marijampolės autobusų stotis turtas, teisės ir pareigos pereis po reorganizavimo veiksiančiai uždarajai akcinei bendrovei „Marijampolės autobusų parkas“ ir UAB Marijampolės autobusų stotis sandoriai bus įtraukiami į uždarosios akcinės bendrovės „Marijampolės autobusų parkas“ buhalterinę apskaitą nuo Priėmimo-perdavimo akto sudarymo momento, ir nuo Priėmimo-perdavimo akto sudarymo momento visas UAB Marijampolės autobusų stotis turtas, teisės, pareigos ir sandoriai bus laikomi uždarosios akcinės bendrovės „Marijampolės autobusų parkas“ turtu, teisėmis, pareigomis ir sandoriais.

 

Marijampolės autobusų parko informacija