Kauno autobusų stotyje skambėjo moksleivių kūriniai

14 gruodžio 05:26 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Antradienį Kauno autobusų stotyje ne tik kaip įprasta gaudė autobusų  motorai, bet ir skambėjo klasikinės muzikos kūriniai. Keleiviai ir stoties svečiai galėjo klausytis A. Kačanausko muzikos mokyklos mokinių atliekamų kūrinių. 

 

 

 

 

 

 

„Smagu, kad moksleiviai galėjo sugroti tokioje netradicinėje erdvėje. Tai, kad galėjo išeiti iš savo komforto zonos, pasidalinti savo muzika su stoties keleiviais. Manau puikiai praleido laiką ir įgavo įdomios patirties”, – kalbėjo renginį organizavusi mokytoja Rita Kigienė.

Koncerto metu sugrota 16 skirtingų klasikinių kūrinių, kuriuos atliko 1-11 klasių moksleiviai. Keleiviai ir autobusų stoties svečiai galėjo klausytis saksofonu, akordeonu ar net fortepijonu atliekamų kūrinių.

„Autobusų stotyje jau grojo Martynas Levickis, Pažaislio festivalio pristatyme buvo Modestas Pitrėnas. Šį kartą skambėjo ne tokių garsių atlikėjų kūriniai, bet jie patraukė nemažiau dėmesio. Smagu buvo matyti maloniai nustebusius keleivių veidus, besirenkančius muzikos pasiklausyti parduotuvėlių darbuotojus. Buvo jauku ir šilta”, – kalbėjo “Kautros” marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Atnaujinta Kauno autobusų stotis, darbą pradėjusi prieš nepilnus metus, spėjo tapti įvairių miesto renginių ir traukos vieta.

Pasižiūrėti vaizdo įrašą galima čia:

https://youtu.be/ZEhq4KMCKXA

 

Bendrovės „Kautra“ informacija ir nuotraukos

  • apie-aut-st
  • apie-aut-st1
  • apie-aut-st3
  • apie-aut-st4
  • apie-aut-st5