Kauno viešojo transporto bilietai – atnaujintoje e.parduotuvėje

08 kovo 05:13 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

 

Nuo šiol keleiviai Kauno viešojo transporto elektroninį bilietą (e. bilietas) greitai, patogiai ir paprastai gali įsigyti atnaujintoje elektroninėje parduotuvėje (e. parduotuvė), kurią ras interneto svetainėje www.kvt.lt/e-bilietas.

 

 

Internetu įsigyti e. bilietus gali keleiviai, kurie naudojasi Swedbank, SEB, Luminor, Danske Bank, Citadelės, Šiaulių ir Medicinos bankų paslaugomis.

„Norėdami internetu įsigyti e. bilietus, pirmiausia turėsite prisijungti prie savo kortelės, suvesdami jos brūkšninį ir PIN kodus. Pastarąjį rasite nutrynę sidabrinę juostelę e. bilieto atmintinėje, kurią gavote įsigydami Kauno kortelę,“– sako UAB „Kauno autobusai“ IT specialistas, įgyvendinto projekto vadovas Mantas Žiulpa. Jis taip pat akcentuoja, kad atnaujinta e. parduotuvė yra ne tik modernesnio dizaino, bet ir užtikrina pirkėjams patogesnį mokėjimo būdą.

Prisijungę prie elektroninės Kauno viešojo transporto e. bilietų parduotuvės, keleiviai matys šiuo metu aktyvų e. bilietą, e. piniginės likutį. Čia galima ne tik įsigyti norimą e. bilietą, bet ir matyti terminuotojo e. bilieto galiojimo laiką, paskutinių penkių vienkartinių e. bilietų žymėjimų transporte istoriją bei tris paskutinius e. bilietų pirkimus internetu. Beje, atnaujinta e. pardutuvė interaktyviai atrinks ir pasiūlys įsigyti tik tas e. bilietų rūšis, kurias galima įsigyti einamuoju metu. Jei kažkuri Kauno e. bilietų rūšis nerodoma, vadinasi, to e. bilieto šiuo metu įsigyti negalima.

Keleiviai turėtų nepamiršti esminio dalyko, kad atlikus mokėjimą e. parduotuvėje, duomenis apie papildymą per 72 valandas privalu įrašyti į turimą Kauno kortelę transporte, komposteryje prie galinių autobuso / troleibuso durų. Šis komposteris dešinėje pusėje turi ertmę kortelei įkišti.  Procedūra nėra sudėtinga: reikia du kartus paspausti 3-ąjį komposterio mygtuką, ekrane pasirodžius užrašui KORTELĖS PAPILDYMAS, įdėti kortelę į tam skirtą ertmę ir palaukti, kol ekrane pasirodys užrašas ATLIKTA. Neatlikus informacijos įrašymo į kortelę procedūros, e. bilietas, už kurį sumokėjote internetu, negalios. Daugiau informacijos apie įrašymą galima rasti https://www.kvt.lt/bilietai/bilietu-zymejimas/.

Nepavykus įsigyti e. bilieto e. parduotuvėje ar kilus kitiems klausimams, galima kreiptis į jos administratorių paspaudus nuorodą „Kilo klausimų? Parašykite mums“. Jis pasistengs atsakyti į klausimą kiek įmanoma operatyviau.

 

Viešųjų ryšių specialistė Ramunė Tarandė

Linos Jakubauskienės nuotrauka