„Kautra“ investuoja į geresnes paslaugas keleiviams

03 birželio 04:27 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Šiais metais viena iš didžiųjų keleivių pervežimo įmonių Lietuvoje „Kautra” įsigijo 35 naujus tarpmiestinio ir priemiestinio tipo autobusus. Kaip kalba įmonės atstovai, tai yra bene didžiausia privati investicija į visuomeninį transportą Lietuvoje.

 

 

 

 

„Norėdami išlaikyti aukštą lygį, kiekvienais metais privalome investuoti į naujus autobusus. Keleiviai tave ir renkasi ne dėl gražaus logotipo ar reklamos. Jie renkasi dėl patogaus ir naujo autobuso, gero aptarnavimo”, – kalbėjo „Kautros” generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Nauji autobusai važinės visoje Lietuvoje. Kaip mini įmonės atstovai bendrovės vidutinis autobusų amžius įmonėje siekia 5 metus. Tai yra vienas jauniausių autobusų parkų Lietuvoje.

„Drąsiai galime sakyti, kad esame pasiekę Europinį lygį. Prisimenu, kaip prieš 20 metų tik pradėję dirbti įmonėje lankydavomės užsienyje ir svajodavome apie tokius skaičius, bendraudami su užsienio kolegomis. O dabar tai realybė, kurią sugebėjome pasiekti tik nuosekliai metai iš metų investuodami”, – pasakojo L. Skardžiukas.

UAB „Kautra“ autobusų parke šiuo metu dirba 359 autobusai. Įmonė keleivius veža tarpmiestiniais, priemiestiniais (Kauno, Alytaus, Prienų, Vilkaviškio bei Druskininkų rajonas), miesto  (Kaunas ir Druskininkai) bei tarptautiniais maršrutais.

Bendrovės „Kautra“ informacija ir nuotraukos

 

  • apie-kautras1
  • apie-kautras
  • apie-kautras2