Klaipėdos autobusų stotelių paviljonuose įsikurs bibliotekėlės

07 birželio 04:12 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

aut-klaipedBirželio 17 d. dešimtyje populiariausių Klaipėdos miesto autobusų stotelių paviljonų bus įrengtos knygų lentynos, kviečiančios imti, skaityti, atnešti, mainytis, dovanoti knygas; skaityti netradicinėse vietose – kol laukiate ar važiuojate autobusu. 

 

 

 

Projekto „STOP – knyga!“ esmė yra ne tik suteikti galimybę kiekvienam nemokamai gauti patikusią knygą, bet ir paskatinti dalintis. Labai prašome gyventojų peržiūrėti savo namų bibliotekėles ir nebereikalingas knygas atnešti į Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padalinius. Dovanotos knygos bus paskirstytos į knygų lentynas autobusų stotelėse: Senojo turgaus, Vėtrungės, Sveikatos priežiūros centro, Juodkrantės, Kauno, Smiltelės, Vyturio, Bibliotekos, Ligoninės, Melnragės  autobusų stotelėse.

Projektą įgyvendina Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kartu su UAB „JCDecaux Lietuva“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, LR kultūros ministerija ir Klaipėdos miesto savivaldybė. Toks projektas Lietuvoje įgyvendinamas pirmą kartą.

Iškilmingas viešų lentynėlių atidarymas prasidės Senojo turgaus stotelėje birželio 17 d. 16 val., kur visų lauks Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai, orkestro muzikantai, baleto šokėjai, projekto rengėjai, partneriai, savivaldybės atstovai.

 

Klaipėdos miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka