Kviečiama susipažinti su atnaujinta Vilniečio kortelės naudojimosi tvarka

lapkričio 26 04:22 2013 Spausdinti straipsnį Naujienos

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ kviečia vilniečius ir sostinės svečius susipažinti su atnaujinta Vilniečio kortelės naudojimosi tvarka.

Tai Vilniečio kortelės, elektroninių bilietų ir (arba) elektroninių pinigų įsigijimo, naudojimo ir grąžinimo tvarka, kurioje apibrėžiamas Vilniečio kortelės įsigijimas, papildymas elektroniniais bilietais ir (arba) elektroniniais pinigais. Taip pat nurodomi bilietų ir elektroninės piniginės naudojimo būdai.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pildant Vilniečio kortelę, prekybos vietoje būtina teisingai nurodyti bilieto rūšį ar pinigų sumą, kuria norite papildyti kortelę, bei neatsitraukus nuo pardavimo vietos, patikrinti gautą kvitą, kuriame pateikiama informacija apie papildymą. Tačiau ką daryti, jei kortelė papildyta neteisingai? Atsakymą rasite susipažinę su Vilniečio kortelės naudojimosi tvarka:

http://www.vilniustransport.lt/uploads/docs/VK_naudojimosi_tvarka_registruota_2013-11-11.pdf

Jei turėsite klausimų, visuomet galite kreiptis į SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centrą, esantį Gedimino pr. 9A, telefonu 210 7050, el. paštu kac@vilniustransport.lt.

Vilniustransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.