Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos atstovai aptarė darbuotojų teisių apsaugos problemas

rugsėjo 22 04:13 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Šių metų rugsėjo 17–19 dienomis Palangoje, vyko LPSK Moterų centro seminaras „Darbuotojų teisių apsaugos problemos ekstremalios situacijos metu“.

 

 

Jame dalyvavo Inga Ruginienė, LPSK pirmininkė Henrita Maštaiskaitė, LPSK pirmininkė; LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministrė Eglė Radišauskienė; LPSK  moderuotoja Daiva Atmanavičienė; VŠĮ: ,,Teisė veikti” konsultantas Artūras Černiauskas;  psichologė, psichoterapeutė Jurgita Dainauskienė – Šileikienė; LPSK MC Loreta Soškienė; Lietuvos kelių ir autotransporto darbuotojų profsąjungų Federacijos pirmininkas Bronius Bučelis, Irena Petraitienė, EESRK nariai Linas Lasiauskas ir EESRK Indrė Vareikytė.

Moterys išklausė pranešimą apie socialinių pasekmių mažinimo priemones dėl COVID 19.  VŠĮ: ,,Teisė veikti” konsultantas A. Černiauskas supažindino moteris su Darbo kodekso ir kitų teisės aktų pakeitimais ir numatė darbo gaires 2020-2025 metams. Patvirtintos LPSK Moterų centro darbo gairės 2020 metais. Vyko meno terapijos užsiėmimas, kurį vedė psichologė Jurgita Dainauskienė-Šileikiekienė. Taip pat profesinių sąjungų atstovai susitiko su į LR Seimą kandidatuojančiais partijų nariais.

Rugsėjo 19 d. Moterų centro atstovės susitiko su Lietuvos kelių ir autotransporto darbuotojų profsąjungų Federacijos pirmininku Broniumi Bučeliu, kuris prisistatė savo programą, su kuria kandidatuoja į Seimą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bendrame partijos sąraše Nr.141. Diskutuota aktualiomis transporto, sveikatos ir darbo teisės temomis.

Bronius Bučelis