„Lightning eMotors“ pristato antros kartos mobilųjį įkroviklį, skirtą elektrinėms komercinėms transporto priemonėms

26 liepos 03:41 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

„Lightning eMotors“ pristato savo antrosios kartos mobilųjį įkroviklį, skirtą komercinėms ir plataus vartojimo elektrinėms transporto priemonėms (EV). Kiekvienas modulinis blokas gali įkrauti nuo 105 iki 420 kWh baterijas ir gali turėti iki 5 nuolatinės srovės greito įkrovimo prieigų.

Mobilusis nuolatinės srovės greitasis įkroviklis yra sukurtas taip, kad būtų galima įkrauti transporto priemonių baterijas tose vietose, kur statinio įkrovimo stotys neįmanomos arba kurių galia per menka.

Naujos kartos „Lightning Mobile“ sprendimas buvo suprojektuotas, sukonstruotas ir 10 mėn. bandomas kaip prototipas. „Inžinieriai kruopščiai išbandė prototipą ir jo galimybes, kad sukurtų naujos kartos įkrovimo funkciją, kuri, kaip įrodyta, yra idealus sprendimas komerciniams sunkvežimiams, furgonams, autobusams ir automobiliams įkrauti atokiose vietose, renginiuose ir transporto priemonių parkuose“, – teigia „Lightning eMotors“.

„Džiaugiamės galėdami pateikti rinkai mūsų naujos kartos „Lightning Mobile“ įkrovimo sprendimą“, – sako „Lightning eMotors“ generalinis direktorius Timas Reeseris. „Lightning Mobile“ gali būti naudojamas įvairiose vietose. Jis taip pat gali būti trumpalaikis ar vidutinės trukmės įkrovimo sprendimas, skirtas transporto priemonių parkams greitai įdiegti elektromobilius laukiant, kol bus įdiegta nuolatinė infrastruktūra“.

„Neseniai atlikta apklausa parodė, kad 90 % automobilių parkų vadovų mano, kad elektrinės transporto priemonės bus komercinių automobilių parkų ateitis“, – sakė „Lightning Energy“ viceprezidentas Brandonas McNeilas. „Naujos kartos „Lightning“ mobilusis įkroviklis gali pagreitinti elektrinių komercinių transporto priemonių pritaikymą, kol įrengiama stacionari įkrovimo sistemą – procesas, deja, gali užtrukti ilgai“.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka