Marijampolės autobusų parkui – garbingas apdovanojimas

16 sausio 06:45 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Marijampolės autobusų parkas paskelbtas „TOP įmone 2018“. Garbingo įvertinimo įmonė nusipelnė už stabiliai plėtojamą verslą, gerą finansinę reputaciją, vykdomus finansinius įsipareigojimus klientams bei partneriams, verslo skaidrumą bei atitikusi kitus svarbius kriterijus.

 

 

 

 

Marijampolės autobusų parko direktorė Dalytė Venčkauskienė sako, jog skambutis iš rekvizitai.lt atstovų, kurie rekomenduoja suteikti įmonei garbingą titulą, jai buvęs netikėtas. „Tiesiog tyliai dirbame savo darbą, ir tiek. Pastaruoju metu ženkliai atnaujinome transporto priemonių parką, neturime skolų, džiugu, kad nepasitaikė nelaimių. Be abejo, visada malonu, kai esi įvertinamas iš šalies“, – sako D. Venčkauskienė.

Rekvizitai.lt nurodyti ir atrankos kriterijai, pagal kuriuos vertinama, yra tokie: įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per pastaruosius dvejus metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2018 pusmetį buvo didesnis nei 550 Eur.

D. Venčkauskienė sako, jog toks įvertinimas – tai viso Marijampolės autobusų parko kolektyvo nuopelnas. „Įmonė įvertinta tik visų mūsų žmonių darbo dėka. Ta proga norėčiau visiems padėkoti už gerą, sąžiningą darbą. Ir toliau visi dirbsime siekdami teikti savo keleiviams kuo geresnes paslaugas“, – pabrėžia įmonės vadovė.

Lina Jakubauskienė

  • apie-marijamp1
  • apie-marijamp