Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2022: pratęsiamas paraiškų teikimo terminas

26 spalio 02:41 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Jau keturioliktus metus organizuojami Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai kviečia įmones iki lapkričio 4 d. teikti paraiškas ir varžytis dėl šešių nominacijų: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“, „Šeimai palankiausia darbovietė“ ir „Negalią turintiems žmonėms draugiškiausia įmonė“.

Išskirtinį dėmesį visuomenei, darbuotojams ir aplinkai pademonstravusi įmonė, 2022 m. prisidėjusi prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje, bus pagerbta prestižine nominacija „Metų socialiai atsakinga įmonė“. Šis apdovanojimas skiriamas įmonei, pateikusiai paraiškas į kelias ar visas nominacijas ir pasiekusiai didelę pažangą visose socialinės atsakomybės srityse – rūpinasi bendruomenėmis, aplinka, savo darbuotojais, nenusisuka nuo labiausiai pažeidžiamų visuomenės narių ir skatina toleranciją.

Šių metų NAVA konkursui pateikta tikrai nemažai – 86 paraiškos. Vis dėlto kai kurios nominacijos sulaukė mažesnio įmonių susidomėjimo, todėl Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pratęsė paraiškų pateikimo terminą iki lapkričio 4 d.

Ypač laukiamas mažų įmonių susidomėjimas ir paraiškų teikimas. 

Konkurso dalyviai kviečiami teikti paraiškas ir laimėti vieną ar kelias nominacijas. Kiekviena iš šių nominacijų skirstoma į tris kategorijas, atskirai apdovanojant labai mažas ir mažas įmones (iki 49 darbuotojų), taip pat vidutines (50–249 darbuotojai) bei dideles įmones (nuo 250 darbuotojų). 

Įmonės kviečiamos siųsti paraiškas iki 2022 m. lapkričio 4 d. imtinai elektroniniu paštu post@socmin.lt

Detalesnę informaciją ir paraiškų formas rasite adresu ČIA

Daugiau informacijos apie apdovanojimus suteiks Ministerijos Darbo teisės grupė (Liudvika Gražulienė, tel. +370 687 29 395, el. p. liudvika.grazuliene@socmin.lt).

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai – tai nuo 2008 metų vykdoma valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti šalies įmones diegti veikloje socialinės atsakomybės principus.

Nuo 2013 metų šiuos apdovanojimus organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais.

Aplinkos ministerijos informacija