grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Viešųjų pirkimų konkurso nugalėtojas Alytuje aiškus. Kas trukdo įmonei pradėti dirbti mieste?

Nors spalio pradžioje ir buvo paskelbtas Alytaus miesto keleivių pervežimo konkurso nugalėtojas, bendradarbiavimas dar nėra pradėtas oficialiai – nėra pasirašyta sutartis tarp savivaldybės ir laimėtojo. Tam trukdo teisiniai procesai –

Skaityti daugiau

Geresnė viešojo transporto paslauga Šiaulių akliesiems ir silpnaregiams

Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, daugėja žmonių, kurie skundžiasi įvairiais regėjimo sutrikimais, bet silpnaregių ir aklųjų skaičius yra gerokai mažesnis nei prieš kelis dešimtmečius dėl medicinos srities pažangos. Lietuvos

Skaityti daugiau

MAN gamintojai pritaiko turistinius autobusus žmonėms su judėjimo negalia

„MAN Truck & Bus AG“ kartu su „Voyages Emile Weber“ iš Liuksemburgo sukūrė specialią keltuvo sistemą, kuri leidžia neįgaliajam judėti salono viduje.      

Skaityti daugiau

Apdovanojimas – už „Tylaus autobuso garsą“

Konferencijoje, vykusioje Nyderlanduose, kompanija „Brigade Electronics Plc Brigade Electronics“ apdovanota už sprendimus, informuojančius pėsčiuosius apie atvažiuojantį „tylųjį“ automobilį.    

Skaityti daugiau

Susisiekimo ministerija siekia pagreitinti darnaus judumo priemonių diegimą

Susisiekimo ministerijos tinklapyje pasirodė įstatymo projektas „Dėl Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2017 m. lapkričio 28 d. įsakymo Nr. 3-562 „Dėl 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto

Skaityti daugiau

Transporto priemonių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Dažnai su naujais automobiliais susiduriantys vairuotojai į gamintojų skelbiamas degalų sąnaudas ilgainiui pradėjo nekreipti dėmesio, mat šios, atrodo, buvo išburtos iš kavos tirščių ir iš to skaičiaus buvo ištraukta šaknis.

Skaityti daugiau

Precedentas: Kuršėnų autobusų parko vairuotojai pralaimėjo bylą dėl apmokėjimo už pertraukas darbo metu

Vienuolika Kuršėnų autobusų parko vairuotojų, paskatinti profesinės sąjungos „Sandrauga“, kreipėsi į teismą dėl suminės darbo laiko apskaitos taikymo ir darbo apmokėjimo, kai vairuotojai dirba vadinamuoju pertraukiamuoju grafiku.      

Skaityti daugiau

Seimas priėmė Metropoliteno įgyvendinimo įstatymą su Respublikos Prezidentės pataisomis

Seimas priėmė Metropoliteno įgyvendinimo įstatymą su visomis Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pataisomis (projektas Nr. XIIIP-2375GR). Tokiam sprendimui pritarė 111 Seimo narių, nė vieno nebuvo prieš, susilaikė 4 parlamentarai.    

Skaityti daugiau

Autobuso vairuotojas Valdas M. Mikutavičiaus radijo laidoje

Kokia yra vairuotojo darbo diena, kur sudėtingiausia vairuoti autobusą, kaip pasikeitė keleiviai ir vairavimo sąlygos Marijono Mikutavičiaus vedamoje LRT radijo laidoje “Darbas – ne vilkas” pasakojo „Kautros” vairuotojas Valdas Pervazas. 

Skaityti daugiau

Tapti „Lietuvos metų automobiliu 2019“ pretenduoja rekordinis elektromobilių skaičius

„Lietuvos metų automobilio 2019“ konkurse iš 33 dalyvaujančių automobilių – keturi varomi vien tik elektra. Žvelgiant į šią proporciją galėtų pasirodyti, kad skaičius – mažokas, tačiau iš tiesų dėl geriausio

Skaityti daugiau