grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Policininkai jėga ištempė asocialų keleivį iš autobuso (video)

Estijos Tartu mieste policininkai buvo priversti jėga ištempti asocialų keleivį iš autobuso.  

Skaityti daugiau

„Scania“ nacionalinei Švedijos slidininkų rinktinei sukūrė autobusą su saulės baterijomis

Kompanija „Scania“ sukūrė išskirtinį autobusą nacionalinei Švedijos slidininkų rinktinei. Ant autobuso stogo sumontuotos saulės baterijos, praneša ProfiDom.com.ua.  

Skaityti daugiau

„Irizar Group“ stende Briuselyje – transporto priemonių įvairovė

Šiųmetėje „Busworld Europe“ Ispanijos „Irizar Group“ gamintojų stendas buvo itin gausus. Galėjai apžiūrėti tiek turistinius lainerius, tiek miesto hibridinius bei elektrinius autobusus.  

Skaityti daugiau

Panevėžio miestui dovanojamas autobusų stoties projektas

Artimiausiame posėdyje Panevėžio miesto savivaldybės taryba spręs, ar priimti dovaną – naujos autobusų stoties techninį projektą kaip paramą.  

Skaityti daugiau

Eismo ir viešojo transporto pokyčiai 1863–1864 m. sukilėlių laidotuvių ceremonijos metu

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad lapkričio 22 d., penktadienį, vyks 1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių, kurių palaikai rasti Gedimino kalne, valstybinių laidotuvių ceremonija.  

Skaityti daugiau

Vilniaus oro uoste – elektriniai autobusai

„Baltic Ground Services“ (BGS) į elektrinius autobusus oro uostuose investuoja 30 milijonų eurų. Per penkerius metus oro uostuose senuosius autobusus pakeis 80 modernių elektrinių autobusų. Jie veš keleivius septyniolikoje oro

Skaityti daugiau

Šnipiškėse atsiras pirmoji bendrojo naudojimo (shared space) gatvė

Šnipiškės sparčiai atgimsta – Širvintų gatvė taps viena pirmųjų bendrojo naudojimo erdve, per kurią nusidrieks naujas dviračių takas ir šaligatvis, o šalia jų atsiras viešoji erdvė su sporto ir žaidimų

Skaityti daugiau

Automobilių saugumas: svarbus ne tik sustojimo greitis, bet ir kitos sistemos

„Lietuvos metų automobilio 2020“ rinkimai įgauna pagreitį. Visi automobiliai persikėlė į Druskininkus, nuo trečiadienio bandymams renkasi visi komisijos nariai, ekspertai. Tačiau daugiausia tyrimų atliekantys ekspertai iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto

Skaityti daugiau

„Ebusco“ autobuso prototipui „Busworld Europe“ parodoje – apdovanojimas už inovacijas

Tradiciškai didžiausioje pasaulyje „Busworl Europe“ parodoje pristatomos originaliausios gamintojų naujovės, lankytojai gali susipažinti ne tik su tomis transporto priemonėmis, kokios rinkoje yra dabar, bet ir su tomis, kurios bus ateityje.

Skaityti daugiau

Nustebino autobusų keleivius dovanomis

Keleiviai Alytaus mieste važiavę autobusais buvo netikėtai apdovanoti – į autobusus lipę „Kautros” atstovai jiems dovanojo atšvaitus. Taip vežėjų atstovai norėjo priminti ir paskatinti keleivius keliauti saugiai.  

Skaityti daugiau