grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

„Fiat Ducato“ virto moderniais namais ant ratų

Šis „Fiat Ducato“ net iš išorės pernelyg neprimena mums įprasto itališko mikroautobuso. Viduje – visi komforto elementai norintiems keliauti ir gyventi patogiai.        

Skaityti daugiau

Avariją patyrė iš Stokholmo į Berlyną važiavęs „Flixbus“ autobusas (video)

  Autobusas patyrė avariją netoli Rostoko, rugpjūčio 17-osios rytą. Autobusas keliavo iš Švedijos į Vokietiją.        

Skaityti daugiau

Nekasdienė proga – vairuotoju dirba vienoje įmonėje jau pusę amžiaus

Sigitas Sakalauskas į Kauno autobusų stotį ketvirtadienį vakare užsuko ne kaip paprastas vairuotojas. Jo laukė kolegos su gėlėmis ir sveikinimais. Sigitas minėjo labai nekasdienišką progą – jis jau 50 metų

Skaityti daugiau

Dujiniai IVECO autobusai – Dramblio Kaulo Krantui

„IVECO Bus“ pasirašė sutartį su Drambio Kaulo Kranto sostinės Abidžano transporto bendrove SOTRA dėl 400 „Crossway Low Entry“ ir 50 „Crealis“ dujinių 18 m ilgio autobusų.        

Skaityti daugiau

„Rīgas satiksme” pradeda kampaniją „Kad kelionės būtų malonesnės!”

Šią savaitę įmonė „Rīgas satiksme” pradėjo naują kampaniją – viešojo transporto priemonių salone iškabinti plakatai, informuojantys keleivius apie kasdienį įmonės darbuotojų darbą, taip pat apie keleivių pareigas, kad kelionė viešuoju

Skaityti daugiau

Maskva atsisako dyzelinių autobusų

Pirmieji elektriniai autobusai išvažiuos į miesto gatves jau rugsėjo pradžioje. Jie bus žemagrindžiai, su kondicionieriais, nemokamu WiFi ir kitais komforto elementais.    

Skaityti daugiau

Kaunas turi dar vieną jungtį su A1 magistrale

Šį ketvirtadienį vairuotojams atverta Ašigalio gatvės jungtis su A1 magistrale. Naujasis kelias sumažins eismo spūstis šiaurinėje miesto dalyje bei palengvins kauniečių ir miesto svečių susisiekimą su Kalniečių ir Eigulių mikrorajonais.

Skaityti daugiau

Savaitgalį į Karklę papildomas 24 maršruto autobusas

Informuojame, kad šį savaitgalį vyks “ Karklė Live Music Beach“. Festivalio metu, tikimasi didesnio keleivių srauto ne tik asmeniniais automobiliais, bet ir viešuoju transportu, todėl bus atliekami papildomi 24 maršruto

Skaityti daugiau

Populiariausios modifikacijos: ką lietuviai keičia savo kasdieniniuose visureigiuose?

Didesnio pravažumo automobilių pardavimai visame pasaulyje auga kaip ant mielių, ne išimtis ir Lietuva. Mažuosius hečbekus žmonės mielai keičia į krosoverius, o didelius sedanus – į ne ką mažesnius visureigius.

Skaityti daugiau

Ukrainiečiai sukūrė originalų bekelei skirtą autobusą (video)

Ukrainos kompanija „Pulsar Expo“ sukūrė pirmąjį pasaulyje bekelei skirtą autobusą „Torsus Praetorian“, praneša „Економiчна правда“.        

Skaityti daugiau