grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Kaip atrodė sostinės viešasis transportas 1906-aisias?

Mūsų portalo bendradarbis ir draugas Kęstutis Pletkus pasidalijo archyvuose surastu atviruku, kuriame užfiksuotas praėjusio amžiaus pradžios viešasis transportas. 

Skaityti daugiau

IVECO BUS parodoje Briuselyje pristatys aplinkai draugiškus autobusus

IVECO BUS 20-ojoje „Busworld Europe“ parodoje pristatys nulinės emisijos autobusus bei mobilumo viziją ir įvairių ADAS integravimą į savo modelius.

Skaityti daugiau

Keičiasi elektroninės kelių rinkliavos informacinės sistemos starto data

Lietuvoje nuo kitų metų vidurio planuota įvesti naują E -tolling kelių apmokestinimo sistemą, kuri mokesčius skaičiuotų pagal nuvažiuojamą atstumą, o ne kelių naudojimosi laiką. Tačiau jau dabar žinoma, kad projektas

Skaityti daugiau

Klaipėdoje – rudens tvarkaraščių keitimai

Nusistovėjus rudens kelionių srautams, kaip ir kasmet sutiksliname tvarkaraščius, kad jie geriau atitiktų faktines kelionės trukmes ir keleivių poreikius. Įsigalios nuo pirmadienio, spalio 2 dienos.

Skaityti daugiau

Kaip įsigyti ir papildyti Panevėžio miesto e-bilietą?

Nuo spalio 1 d. Panevėžio m. E-bilieto korteles įsigyti bus galima visose fizinėse bilietų platinimo vietose.

Skaityti daugiau

Dėl maršrutų Vilnius-Girios ir Šalčininkai-Varanavas

Pranešama, kad autobusų eismas tarptautiniu maršrutu Vilnius – Girios bus vykdomas pagal seną tvarką t.y. penktadieniais, šeštadieniais , sekmadieniais ir pirmadieniais.

Skaityti daugiau

„Flix“ ir „Scania“ bendradarbiaus diegdami biodujų technologijas turistiniuose autobusuose

„Flix“ ir „Scania“ paskelbė apie ilgalaikę partnerystę, kuri sudarytų sąlygas tvaresnėms kelionėms tolimaisiais maršrutais.

Skaityti daugiau

Patvirtintas naujas „Vilniaus viešojo transporto“ audito komitetas

Šią savaitę darbą pradėjo naujai suformuotas bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) audito komitetas. Jį sudarys 3 nepriklausomi nariai, audito komiteto sudėtį ketverių metų kadencijai patvirtino Valdyba.

Skaityti daugiau

Vien elektromobiliai klimato kaitos neišspręs: ateities transportu ekspertai laiko ir alternatyviais degalais varomus automobilius

Remiantis dabartinėmis demografinėmis prognozėmis, iki 2040 metų žmonių skaičius pasaulyje pasieks 10 mlrd. ribą. Augant populiacijai, urbanizacijai ir vartojimo lygiui, atitinkamai bus generuojama ir iki 40 proc. daugiau atliekų, spartinančių

Skaityti daugiau

Nuo spalio 2 d. keičiasi sostinės viešojo transporto tvarkaraščiai

  Atsižvelgdami į keleivių prašymą užtikrinti patogesnius viešojo transporto kursavimo laikus, taip pat, siekiant sklandesnio viešojo transporto bei vežėjų darbo organizavimo, nuo spalio 2 d. keičiasi viešojo transporto tvarkaraščiai:

Skaityti daugiau