grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Daug metų lauktas Lazdijų autobusų stoties remontas tampa realybe

Lazdijų rajono savivaldybė jau gavo stoties rekonstrukcijos projektinius pasiūlymus. Savivaldybės atstovai šiuo metu planuoja viešą susirinkimą, intensyviai bendrauja su autobusų stoties valdytojais ir siekia kuo greičiau pradėti realius stoties atnaujinimo

Skaityti daugiau

„Scania“ pristatė du savivaldžius ateities autobusus

Keleivių vežėjams iš Lietuvos, apsilankiusiems „Scania“ gamykloje Švedijoje, Sodertelje mieste, pristatytos ateities naujovės – du savivaldžiai autobusai, pavadinti NXT ir PXT. 

Skaityti daugiau

Liepą kelių policijos vykdomos priemonės

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad liepos mėnesį šalies keliuose bus vykdomos šios respublikinės prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemonės:

Skaityti daugiau

Kaune liepos 1-3 dienomis keičiasi viešojo transporto eismas

2022 m. liepos 1-3 dienomis Kauno viešosiose vietose vyks miesto festivalis Audra. Naktį iš liepos 1 d. į liepos 2 d. ir iš liepos 2 d. į liepos 3 d.

Skaityti daugiau

Vilniaus automobilių stovėjimo zonų pokyčiai: ką reikia žinoti nuo liepos 1 d.?

Jau nuo liepos 1 d. Vilniuje keičiasi kai kurios automobilių parkingo zonos, taip pat įtraukiamos ir naujos teritorijos, kurios iki šiol nebuvo apmokestintos.  

Skaityti daugiau

2022 m. „Continental“ mobilumo studija: pandemija skatina keliauti automobiliu

Besitęsiant pandemijai toliau sparčiai populiarėja kelionės asmeniniais automobiliais, kurie daugeliui žmonių tapo įprasta darbo ir atostogų kelionių priemone. Tai viena pagrindinių 2022 metų „Continental“ mobilumo studijos, kuri atlikta bendradarbiaujant su

Skaityti daugiau

Keleivių vežėjai susipažino su naujos kartos „Scania“ autobusais ir išbandė juos bandymų trasoje

Lietuvos keleivių vežėjų delegacija lankosi Švedijoje, Sodertelje mieste, kur įsikūrusi „Scania“ gamykla. Švedai pristatėnaujos kartos savo gaminamus autobusus, taip pat suteikė progą išbandyti naujausius gaminius bandymų trasoje. 

Skaityti daugiau

Per karščius sostinės gatvėse ribojamas sunkiasvoris transportas

Įsivyravus itin karštiems orams, sostinės savivaldybė ėmėsi gatvių dangų apsaugos – laikinai riboja didelio gabarito sunkiasvorių transporto priemonių judėjimą miesto gatvėmis dienos metu, kai temperatūra pakilusi + 25 °C ir

Skaityti daugiau

Naujovė Vilniaus viešajame transporte – kontrolės bilietas

Vilniaus miesto Taryba šiandien pritarė komitetuose apsvarstytam klausimui dėl galimybės vietoj baudos keleiviams rinktis kontrolės bilietą, taip pat patvirtino pakeitimus, leisiančius išplėsti bilietų rūšis.

Skaityti daugiau

Vieną vaiką iki 12 metų auginantiems darbuotojams – papildoma poilsio diena

Seimas priėmė Darbo kodekso pataisas, kurios leis paprasčiau derinti šeiminius ar asmeninius poreikius su darbo įsipareigojimais.

Skaityti daugiau