grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Susipažinkime: nuo 1950-ųjų sostinėje važinėję GZA – 651

Šešis šiuos autobusus Vilniaus Keleivių Susisiekimo Kontora gavo 1950-aisiais. Juos projektavo ir gamino Gorkio autobusų gamykla.      

Skaityti daugiau

Jevgenijus Stolovickis atsisveikina su keleivininkų bendruomene

Jevgenijaus Stolovickio vardas daugelį metų buvo neatsiejamas nuo Lietuvos keleivinio transporto. Visą savo darbinę karjerą – beveik 44 metus – jis paskyrė šiam sektoriui. 24-erius metus J. Stolovickis buvo atsakingas

Skaityti daugiau

Nuo liepos 15 d. keičiasi Panevėžio autobusų eismas

Nuo liepos 15 d. iki pandemijos buvusiu grafiku važiuos 8-ojo ir 13-ojo (darbo ir poilsio dienomis), 7-ojo (darbo dienomis) maršrutų autobusai.        

Skaityti daugiau

Smulkios vairuotojų nuodėmės – didelė rizika kitiems eismo dalyviams

Į eismo įvykį patekę vairuotojai paprastai neprisipažįsta, kad kritiniu momentu buvo užimti kitais dalykais: naršė telefone ar skambino, valgė, žaidė su vaikais ar nesusitvarkė su automobilio salone nerimstančiu naminiu gyvūnu.

Skaityti daugiau

„Continental“ sistema užtikrins didesnį pėsčiųjų, dviratininkų ir paspirtukų vairuotojų saugumą

Technologijų kompanija „Continental“ pristato posūkių pagalbos sistemą, kurią galima greitai ir lengvai sumontuoti net į nenaujus sunkvežimius ir autobusus. Šiandien „Continental“ yra vienintelis šią saugumo sistemą, kurios radarų jutikliai gali

Skaityti daugiau

Svarstoma ginčyti Mobilumo paketo nuostatas

Europos Parlamentui galutinai patvirtinus prieštaringai vertinamą Mobilumo paketą, Susisiekimo ministerija imasi priemonių, siekdama užtikrinti sklandų Lietuvos vežėjų darbą. Tarp svarstomų priemonių – bendras su kitomis šalimis ieškinys Europos Teisingumo Teismui.

Skaityti daugiau

Į sostinę atvyko pailginti MAN autobusai

Į bendrovę „Vilniaus viešasis transportas“ jau atvyko pailginti „MAN Lion’s City“ autobusai. Transporto priemonės – naudojančios suspaustas gamtines dujas, 18 m ilgio.       

Skaityti daugiau

„Mastria“: dirbtinis intelektas, užtikrinantis keleivių atstumo laikymąsi ir saugumą

„Alstom“ sukūrė naują „Mastria“ multimodalinį priežiūros ir mobilumo sprendimą, kuriame naudojamas dirbtinis intelektas (AI), siekiant patobulinti keleivių srautų valdymo priemones.        

Skaityti daugiau

Siūloma už greičio viršijimą bausti automobilių savininkus, jei pažeidimą fiksavo stacionarioji įranga

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Paulius Saudargas šiandien registravo Administracinių nusižengimų kodekso 416 straipsnio pakeitimo projektą, keičiantį atsakomybę dėl greičio viršijimo. Šiuo metu atsakomybė už greičio viršijimą

Skaityti daugiau

Sostinės viešasis transportas – akcijoje „Baltijos kelias“

Iš Sąjūdžio aktyvistų sužinoję apie organizuojamą akciją „Baltijos kelias“, nutarėme ir mes prisijungti.        

Skaityti daugiau