grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Įvertino arktinę žiemą: šaltis ir trumpi atstumai automobilį išspaudė tarsi citriną

Pastaruosius kelerius metus dominavusios šiltos žiemos tarsi užmigdė vairuotojus – šiemet „netikėtai“ užklupus arktiniams šalčiams išryškėjo tiek automobilių, tiek vairuotojų silpnosios vietos. Šios žiemos Achilo kulnu tapo akumuliatoriai ir sugedę

Skaityti daugiau

Koks elektrinis autobusas veš keleivius Jonavoje?

Jonavos rajono savivaldybėje antradienį pasirašyta sutartis dėl naujo elektra varomo autobuso įsigijimo. UAB „Jonavos autobusai“ kartu su savivaldybe perka ekologišką „Solaris Urbino 12 Electric“.

Skaityti daugiau

Klaipėdiečiai bus skatinami dažniau naudotis viešuoju transportu: ketina didinti mokestį už automobilių statymą

Artimiausiame posėdyje š. m. vasario 25 d. Klaipėdos miesto savivaldybės taryba spręs klausimą dėl vietinės rinkliavos už transporto priemonių parkavimą bei leidimus padidinimo.

Skaityti daugiau

Eismo sąlygas sunkina rūkas

Lietuvoje magistralinių kelių dangos šlapios arba drėgnos. Krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoninių kelių dangos drėgnos arba šlapios, vietomis su pažliugusio sniego provėžomis. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje

Skaityti daugiau

Reikalavimai „autovežimių“ vairuotojams tarpukariu Klaipėdos krašte

Tarpukariu automobilių Lietuvoje nebuvo daug, bet jų vis daugėjo. 1938-ųjų laikraštyje „Klaipėdos krašto valdžios žinios“ apibrėžti reikalavimai „autovežimių vairuotojams“.

Skaityti daugiau

Elektromobilių patikimumas: kam palankūs tyrimo rezultatai?

Patikimumas yra vienas iš svarbiausių rodiklių renkantis norimą automobilį. Sparčiai populiarėjant elektromobiliams, natūraliai kyla klausimas, o kiek patikimos elektrinės transporto priemonės?

Skaityti daugiau

Ispanijoje planuojama įrengti 38 vandenilio stotis

Vandenilio technologijos pasaulyje populiarėja. Ispanijos komunalinių paslaugų įmonė „Naurgy“ pateikė pasiūlymą teikti vandenilio degalų pildymo paslaugas mieste ir priemiestyje, kad užtikrintų tvarų judumą Pirėnų pusiasalyje.

Skaityti daugiau

1929-aisiais autobusams teko konkuruoti ir su garlaiviais

Jau rašėme apie tai, kad tarpukariu keleivių vežėjams autobusais teko konkuruoti su geležinkeliais. Vis dėlto tai buvo ne vienintelis konkurentas – dar būta ir garlaivių. 

Skaityti daugiau

Policijos pareigūnai tikrino autobusus ir krovininius automobilius: patikros rezultatai

Vasario 10–16 dienomis policijos pareigūnai vykdė Europos kelių policijos tinklo ROADPOL (angl. European Roads Policing Network) inicijuotą tikslinę prevencinę priemonę, skirtą krovininių automobilių ir autobusų vairuotojams kontroliuoti. Priemonę, atsižvelgdamos į

Skaityti daugiau

Eismo sąlygas sunkina plikledis ir rūkas

Didžiojoje Lietuvos dalyje eismo sąlygas sunkina susiformavęs plikledis, šarma, slidžių ruožų yra visuose keliuose. Šiek tiek geresnės eismo sąlygos šį rytą yra Telšių, Panevėžio, Utenos ir Alytaus apskrityse, čia pagrindinių

Skaityti daugiau