grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Kaip praėjusiame amžiuje įsivaizdavo 21-ojo viešąjį transportą?

20-ojo amžiaus dailininkai nesyk fantazavo 21-ojo amžiaus transporto tema. Daugelis manė, kad jau 21-ojo amžiaus pradžioje automobiliai skraidys, važinės be vairuotojo. Kai kurios jų fantazijos – arti realybės. 

Skaityti daugiau

Gatvės menas: ant viešojo transporto ir apie viešąjį transportą

Gatvės menas – vis populiarėjanti meno rūšis. Tai – ne terliojimas ant pastatų ar transporto priemonių, bet meniški vaizdai, papuošiantys miestus.         

Skaityti daugiau

Per savaitę šalies keliuose žuvo 6 žmonės

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, rugpjūčio 11-17 d. (penktadienį-ketvirtadienį), šalies keliuose eismo įvykiuose žuvo 6 žmonės, tarp jų – 1 nepilnametis. Visi žuvusieji – vyrai, jų amžiaus

Skaityti daugiau

Senoviniai sudvejinti autobusai

Sudvejinto autobuso idėja, kaip ir daugelis kitų, priklauso „Setra“ gamintojams. 1952-aisiais Otto Kaasbohreris pirmąsyk pasiūlė vietoj autobusų su priekabomis gaminti sudvejintas transporto priemones. Autobusai su „armonika“ netruko išpopuliarėti. 

Skaityti daugiau

Elektrinis „Solaris Urbino“ išbandomas Taline

Lietuviams jau neblogai pažįstamas „Solaris Urbino 12 Electric“ šiuo metu išbandoimas Taline. Kompanija „Tallinna Linnatranspordi AS“ juo veš keleivius tris savaites.      

Skaityti daugiau

Giroskopinis viešasis transportas – ateities miestams (video)

Kol kas giroskopinis transportas atrodo fantastika, tačiau technologijų plėtra pastaruoju metu pasaulyje vyksta itin sparčiai.          

Skaityti daugiau

Kokios sankcijos bus sugriežtintos pagal Administracinių nusižengimų kodeksą?

Praėjusią savaitę buvo paskelbti nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliosiantys Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai, kuriais griežtinamos sankcijos už žemiau nurodytus administracinius nusižengimus.      

Skaityti daugiau

Kelių būklė ir eismo sąlygos

Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos sausos. Eismo sąlygos geros.          

Skaityti daugiau

Vilniuje automobiliai bus statomi išmaniai

Vilniuje pradedamas automobilių stovėjimo valdymo projektas. Tris mėnesius – nuo rugpjūčio iki lapkričio – truksiančio bandomojo projekto metu Vilniaus centre – A. Tumėno ir Gynėjų gatvėse bus atliekami išmanaus automobilių

Skaityti daugiau

Baigta Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija

Vilniaus oro uosto lėktuvų kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos iššūkis sėkmingai įveiktas. Šiandien atidarymo ceremonijoje iškilmingai perkirpta raudona juosta ir pasidžiaugta laiku baigtais darbais. Jau penktadienį dauguma skrydžių iš Kauno

Skaityti daugiau