grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Originalus autobusas, sukurtas „Paramount“ užsakymu

Šis autobusas, kuris nespėjo gauti net pavadinimo, buvo sukurtas 1935-aisiais pagal kino kompanijos „Paramount“ užsakymu. Pagamintas vos vienas transporto priemonės egzempliorius.  

Skaityti daugiau

Sostinėje pristatyti elektriniai „Karsan Jest Electric“

Į Vilnių atvyko penki pirmieji elektriniai „Karsan Jest“. Juos vilniečiai galėjo ne tik apžiūrėti iš arti, bet ir pasivažinėti miesto gatvėmis. Sekmadienį naujieji autobusai pradės vežti keleivius 89-uoju maršrutu.  

Skaityti daugiau

Pristatyta knyga „Marijampolės krašto viešasis transportas. Faktai, žmonės, įdomybės

UAB „Marijampolės autobusų parkas“ pristatė tik ką pasirodžiusią Gintaro Kandroto knygą „Marijampolės krašto viešasis transportas. Faktai, žmonės, įdomybės“.  

Skaityti daugiau

Siūloma keisti kai kurias Transporto lengvatų įstatymo nuostatas

Susisiekimo ministerijos interneto svetainėje pasirodė nutarimas „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000 m. balandžio 28 d. nutarimo Nr. 478 „Dėl Lietuvos Respublikos Transporto lengvatų įstatymo įgyvendinimo“ pakeitimo.  

Skaityti daugiau

Tradicinių studentų lenktynių Dienai be automobilio paminėti Klaipėdoje rezultatai

Klaipėdoje vyko tradicinės studentų lenktynės Dienai be automobilio paminėti. Startuota nuo Smiltelės stotelės 07:43, finišuota prie KU rektorato.  

Skaityti daugiau

Studentų artimieji perspėjami atidžiau patikrinti automobilių draudimo sutartis

Į didžiuosius miestus suplūdę studentai netrukus apsipras su kasdieniais maršrutais, o draudikai prognozuoja, kad kaip ir kasmet spalį jie įsidrąsins persėsti į savo automobilius. Todėl jauniausios amžiaus grupės vairuotojų eismo

Skaityti daugiau

„Continental“ sukūrė slėgį palaikančių padangų technologiją

Frankfurto automobilių parodoje be kitų naujienų „Continental“ pristatė ir pažangią „Conti C.A.R.E.“ (Connected. Autonomous. Reliable. Electrified. angl.) technologiją, kuri užtikrins reikiamas padangų, naudojamų savavaldžiams elektromobiliams, savybes. O naudojama drauge su

Skaityti daugiau

Diena be automobilio: atsinaujinęs viešasis transportas kviečia miestų gyventojus važiuoti nemokamai

Kiekvienais metais rugsėjo 22-ąją dieną Europos Sąjungoje ir pasaulyje minima „Diena be automobilio“. Atsiliepdamos į Susisiekimo ministerijos kvietimą, nemažai šalies savivaldybių suteiks galimybę miestų gyventojams nemokamai važiuoti miesto viešuoju transportu

Skaityti daugiau

Šį sekmadienį Vilnius kviečia keliauti nemokamu viešuoju transportu ir kitais darniais ratais

Rugsėjo 22 d. visoje Lietuvoje bei Europoje minint Tarptautinę dieną be automobilio, vilniečiai ir miesto svečiai skatinami išbandyti alternatyvias judėjimo priemones – dviračius, paspirtukus, autobusus ir troleibusus, daugiau keliauti pėsčiomis.

Skaityti daugiau

BYD ir „Alexander Denis Limited“ (ADL) pristatė atnaujintą elektrinį „Enviro200EV“

Atnaujintas autobuso dizainas, maksimaliai išnaudota vidaus erdvė. Autobusas – vienaaukštis.  

Skaityti daugiau