grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Transporto priemonių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Dažnai su naujais automobiliais susiduriantys vairuotojai į gamintojų skelbiamas degalų sąnaudas ilgainiui pradėjo nekreipti dėmesio, mat šios, atrodo, buvo išburtos iš kavos tirščių ir iš to skaičiaus buvo ištraukta šaknis.

Skaityti daugiau

Kelių būklė ir eismo sąlygos

Šalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis sausos, tik šiaurės vakarų Lietuvoje bei Vilniaus apskrityje yra šlapių kelių ruožų.    

Skaityti daugiau

Klimato kaita neturėtų keisti vairuotojų įpročių

Klimato kaitos įrodymų toli ieškoti nereikia: pirmomis lapkričio dienomis lauko termometre išvysti 15 laipsnių šilumos įmanoma Pietų Europoje, tačiau šiaurėje tokie atvejai – unikalūs. Nepaisant to, šiemet saulė ir šiluma

Skaityti daugiau

Precedentas: Kuršėnų autobusų parko vairuotojai pralaimėjo bylą dėl apmokėjimo už pertraukas darbo metu

Vienuolika Kuršėnų autobusų parko vairuotojų, paskatinti profesinės sąjungos „Sandrauga“, kreipėsi į teismą dėl suminės darbo laiko apskaitos taikymo ir darbo apmokėjimo, kai vairuotojai dirba vadinamuoju pertraukiamuoju grafiku.      

Skaityti daugiau

Ukrainos keliuose pasirodė autobusas vaiduoklis

Po Ukrainą keliaus „nevaldomas autobusas“, kuris ieškos geriausio vairuotojo. Apie tai praneša Nacionalinės policijos spaudos tarnyba.      

Skaityti daugiau

Policija primena: tamsiuoju paros metu atšvaitas yra būtinas

Tamsiuoju paros metu eismo įvykiuose neretai nukenčia pėstieji eismo dalyviai. Vėlyvas ruduo ir žiema – itin pavojingas metas, kai suprastėja eismo matomumas, eismo sąlygos tampa sudėtingesnės, todėl šiuo laikotarpiu pėstiesiems,

Skaityti daugiau

Vairuotojams – interaktyvus valstybinės reikšmės kelių žemėlapis

Artėjant sudėtingiausiam eismo sąlygų sezonui – žiemai, Lietuvos valstybinių kelių priežiūros įmonė „Kelių priežiūra“ sukūrė interaktyvų valstybinės reikšmės kelių priežiūros žemėlapį, kuris vairuotojams padės pasirinkti saugesnį maršrutą esant blogoms oro

Skaityti daugiau

Minivenas iš filmo „Atgal į ateitį II“ parduotas aukcione

Originalios išorės miniveną sukūrė dizaineris George Barris. Jis pasirodė ne tik garsiajame filme „Atgal į ateitį II“ (Back to the Future II, bet ir kituose kino filmuose.    

Skaityti daugiau

Namai sename autobuse: brutali išorė ir jaukus vidus

Interneto platybėse pavyko atrasti itin originalius namus ant ratų. Senas autobusas primena karinę techniką, tačiau viduje – visi reikalingi komforto elementai.        

Skaityti daugiau

ISUZU pristatė naują miesto autobusą

Lapkričio 8-ąją bendrovėje „Saločiai ir partneriai“ keleivinio transporto specialistams, įmonių atstovams pirmą kartą Lietuvoje pristatytas naujas „ISUZU Novociti Life“. Jį buvo galima ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti ekstremalaus vairavimo

Skaityti daugiau