grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Varžybų trasoje paaiškės geriausi bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojai

Šiandien, liepos 5-ąją, jau 21-ąją kartą vyks gražia tradicija tapusios autobusų bei troleibusų vairuotojų meistriškumo varžybos.  Troleibusų ir autobusų vairuotojai varžysis dėl profesionaliausio vairuotojo titulo.

Skaityti daugiau

Keleivių vežėjams pristatytos „Scania“ gamintojų naujovės

Birželio 28-30 dienomis Švedijos „Scania“ gamintojai pakvietė grupę keleivių vežėjų iš Lietuvos susipažinti su pastaruoju metu gamykloje įdiegtomis naujovėmis, „Scania“ gamintojų filosofija, taip pat – naujos kartus skirtingų modifikacijų autobusais.

Skaityti daugiau

Klaipėdoje per Džiazo festivalį autobusai važiuos ilgiau

Tarnybą baigusį karo laivą „Sūduvį” liepos 5-osios vakarą plukdys į stovėjimo vietą Danėje. Nuo antradienio 20:15 iki 21:15 tam teks pakelti Pilies tiltą, ir mūsų autobusai 4A ir 9 tuo

Skaityti daugiau

Liepos 6-ąją Kaune – nemokamas viešasis transportas

Trečiadienį minėsime Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Kauniečius kviečiame palikti automobilius namuose – miesto gatvėmis kursuos nemokamas viešasis transportas. 

Skaityti daugiau

Jonavos autobusuose – išmanus atsiskaitymo būdas mobiliąja programėle „Jonava E-Bus“

Nuo liepos 1 dienos išmanus atsiskaitymo būdas mobiliąja programėle „Jonava E-Bus“ pradėjo veikti ir važiuojant populiariausiais priemiesčio maršrutais. Programėle bus galima atsiskaityti ne tik Jonavos mieste, bet ir priemiestiniuose maršrutuose

Skaityti daugiau

Klaipėdos rajono moksleiviams – nauji mokykliniai autobusai

Jau šį rudenį į Klaipėdos rajono gatves išriedės net du nauji mokykliniai autobusai – didesni, erdvesni ir kur kas patogesni. Naujo modelio autobusai jau nupirkti ir saugiai pastatyti Priekulės I.

Skaityti daugiau

Seime – Lietuvos profesinių sąjungų susitikimas su norvegų kolegomis

Birželio 30 d. Seime įvyko susitikimas su Norvegijos profesinėmis sąjungomis. Konferencijos darbotvarkė: „Efektyvesnis darbo teisės taikymas transporto sektoriuje“. Konferenciją moderavo Valstybinės darbo inspekcijos kancleris Šarūnas Orlavičius.

Skaityti daugiau

Darbdaviai privalo užtikrinti saugias darbo sąlygas per karščius

Prasidėjus itin karštoms dienoms, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) atkreipia darbdavių ir darbuotojų dėmesį dėl karščio keliamo pavojaus dirbant. Vyraujant karštiems orams didėja ir nelaimingų atsitikimų darbe rizika, taip pat atidžiau

Skaityti daugiau

Dėl viešojo transporto eismo Kaune Vydūno alėjos remonto metu

Vydūno alėjoje pradedami vykdyti šilumos tinklų statybos darbai, todėl Vydūno alėjoje galios bendras eismo ribojimas. Nuo liepos 11 dienos 3-iojo, 37-ojo ir 40-ojo maršrutų autobusai nuo Parodos gatvės bus nukreipti

Skaityti daugiau

Vien tik laiko patikrintų sprendimų nebeužtenka – komercinius automobilius keičia pažangios technologijos

Komercinio transporto srityje konstrukcijos patikimumui visuomet buvo teikiamas didžiausias dėmesys, tad čia plačiai taikomi itin paprasti ir laiko patikrinti sprendimai. Visgi technologijų pažanga pasivijo ir lengvuosius komercinius automobilius.

Skaityti daugiau