Naujuosiuose autobusuose – naujos paslaugos keleiviams

rugpjūčio 05 02:34 2015 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Keleivinio transporto problematika Lankytojai

apie-kautra+Tolimojo susisiekimo maršrutais po Lietuvą keleivius veža dar penki naujutėliai, itin modernūs bei komfortiški „Setra“ autobusai. Drauge su jais bendrovė„Kautra“ pristato ir naują kelionės kokybės lygį – paslaugų sistemą „Kautra plius“.

 

 

Diegia naujoves

„Keleivių vežimas seniai nebėra tik kelionė iš taško A į tašką B. Šiuolaikiniai keleiviai, rinkdamiesi autobusą, nori gauti kuo daugiau paslaugų, patirti daugiau įspūdžių. Siekdami išlikti rinkoje, vežėjai privalo nuolat ieškoti naujovių“, – aiškina bendrovės „Kautra“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Kauniečiai pirmieji Lietuvoje pradėjo autobusais nemokamai vežti dviračius, įdiegė nemokamą WiFi internetą. Nauja „Kautra plius“ paslauga – ne tik visai nauji, patogūs autobusai, bet ir galimybė kelionės laiką praleisti kaip įmanoma turiningiau bei maloniau. Važiuodami naujaisiais „Kautra plius“ autobusais, keleiviai galės nuosavuose išmaniuosiuose įrenginiuose nemokamai žiūrėti naujausius kino filmus, klausytis mėgstamos muzikos, skaityti elektroninius žurnalus, naršyti po internetą

„Įlipę į autobusą, keleiviai turės galimybę savo telefonu, planšete ar kompiuteriu per bevielį tinklą prisijungti prie autobuse veikiančio „Media centro“, kur ras naujausius kino filmus, muzikos albumus bei elektroninius žurnalus. Kiekvienas keleivis galės naudotis jam patikusiu „Media centro“ turiniu nemokamai. Tokiu būdu neversime visų keliaujančiųjų žiūrėti vieno ir to paties kino filmo, klausytis vienodos muzikos – paliksime teisę kiekvienam rinktis pramogas pagal savo skonį. Taigi nuo šiol kelionės „Kautra plius“ autobusais bus dar turiningesnės, o jose praleistas laikas atrodys trumpesnis; kol žmogus savo išmaniojo įrenginio ekrane įsijautęs seks, tarkim, veiksmo filmo peripetijas, autobusas jau bus jį saugiai atgabenęs į pajūrį“, – kalba G. Pakusas.

„Media centre“ keleiviai galės išsirinkti naujausius veiksmo filmus, dramas ar komedijas,  lietuviškos ar užsienietiškos muzikos kūrinius.

„Daugiausia dėmesio skirsime „Media centro“ turiniui, jį nuolatos atnaujinsime, atsižvelgdami į keleivių pasiūlymus ir pageidavimus. Norėčiau pabrėžti, jog tai – ne tik visai nauja paslauga Lietuvoje, bet ir naujiena Europoje“, – sako G. Pakusas.

Patogu verslo klientams

Naujuosiuose „Kautra plius“ autobusuose veiks spartusis 4G internetas, tad keliaujant bus galima nemokamai prisijungti prie socialinio tinklapio ar peržvelgti svarbią naujieną. Ties kiekviena sėdyne sumontuoti elektros lizdai suteiks galimybę įkrauti nelaiku išsikrovusias išmaniojo įrenginio baterijas.

Pasak G. Pakuso, tai turėtų būti ypač patogu vykstantiems į verslo keliones. „Važiuodami mūsų autobusais, šie žmonės, nevairuodami automobilio patys, galės skirti laiką darbo reikalams tvarkyti – peržiūrėti dokumentus, atsakyti į elektroninius laiškus. Nuvykęs, tarkim, iš Kauno į Vilnių, žmogus galės persėsti į viešąjį transportą ar išsinuomoti „CityBee“ automobiliuką. Vakarop, sėkmingai sutvarkęs reikalus, vėl patogiai ir greitai grįš atgal mūsų autobusu“, – aiškina G. Pakusas.

Artimiausiu metu „Kautra“ žada pasiūlyti verslininkams ir patogesnį būdą susimokėti už įmonės darbuotojų keliones – tai bus galima padaryti ne iš anksto, o po paslaugos suteikimo per atitinkamą laikotarpį.

Komforto – daugiau

Tik ką nuo gamyklos konvejerių nuvažiavusiuose vokiškuose autobusuose – itin komfortiškos sėdynės, dar didesni tarpai tarp jų. Sėdynės išdėstytos taip, kad sėdintysis prie lango kuo mažiau užstotų vaizdą greta sėdinčiam bendrakeleiviui. Transporto priemonėse yra sanitariniai mazgai, mini virtuvėlės.

„Keleiviai, vykstantys į tolimesnes keliones, dažnokai skundžiasi, jog vairuotojai draudžia naudotis tualetu. Garantuojame: mūsų autobusuose tualetai bus visada švarūs, tvarkingi ir prieinami keleiviams. Tai ypač svarbu šeimoms su vaikais, senjorams“, – kalba G. Pakusas.

Vasarą orą autobusų salonose vėsins kondicionieriai, o žiemą šildys modernios šildymo sistemos.

Važinės tarp didžiųjų miestų

Pagrindiniai maršrutai drieksis tarp didžiųjų Lietuvos miestų. Vasarą komfortiškais autobusais keleiviai galės važinėti pajūrio bei Druskininkų kurorto kryptimi. Pasibaigus vasaros sezonui, autobusai veš keleivius tarp Vilniaus ir Kauno, Vilniaus ir Druskininkų, taip pat – tarp Druskininkų ir Kauno Kauno ir Klaipėdos

Naujai paslaugai diegti bendrovė „Kautra“ išleido beveik 1,4 mln. eurų. „Naujovių žadame ieškoti ir toliau. Keleivių vežimo rinkoje konkurencija – didžiulė. Jei stovėsi vietoje, tave išsyk aplenks konkurentai. Jau mąstome, kokias dar naujoves galėtume pasiūlyti keleiviams. Pavyzdžiui,dar šiais metais važiuojantiems mūsų „Kautra plius“ autobusais žadame suteikti galimybę įsigyti karštų gėrimų“, – kalba G. Pakusas.

„Kautra plius“ kelionės kaina, lyginant su kitais autobusais, bus maždaug 10 proc. didesnė. Kauniečiai tikisi, jog dėl modernesnės paslaugos padės pritraukti į autobusus daugiau keleivių – planuojama, jog jų srautas padidės maždaug 15 proc.

 

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Kautra“ nuotraukos 

  • apie-kautra+1
  • apie-kautra+2
  • apie-kautra+3
  • apie-kautra+4
  • apie-kautra+5