„OSRAM Continental“ siūlys pažangius apšvietimo sprendimus

31 liepos 04:00 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Saugus eismas

Šių metų liepos mėnesį veiklą pradėjo „Continental“ ir „Osram“ įkurta bendra „OSRAM Continental GmbH“ įmonė. Šiandien šioje įmonėje, kurioje abi technologijų kompanijos valdo po 50 proc. akcijų, 16-oje pasaulio vietų dirba maždaug 1500 darbuotojų, o būstinė yra Miunchene. Planuojama, kad metiniai įmonės pardavimai sieks kelis šimtus milijonų eurų ir artimiausiais metais jie sparčiai augs.

 

 

 

Sėkmingų veiklos rezultatų tikimasi dėl itin didelio LED šviesos įrangos, taip pat lazerinių šviesos modulių, valdymo įrangos ir elektronikos poreikio automobilių industrijoje. Pirmieji bendros įmonės gaminiai serijinei gamybai bus pristatyti iki 2021 metų.

Automobilių pramonėje itin didėja naujos kartos šviesos įrangos poreikis, kadangi gamintojai pereina nuo tradicinių sprendimų prie puslaidininkių apšvietimo technologijos. „Continental“ ir „Osram“ panaudos savo žinias ir pajėgumus kuriant pažangias žibintų ir salono apšvietimo technologijas, taip pat reikalingą programinę įrangą ir elektroniką.

„OSRAM Continental“ ne tik siūlys tokius apšvietimo sprendimus kaip prisitaikantys ir neakinantys moduliniai žibintai, bet ir kurs išmaniąsias šviesų technologijas. Pavyzdžiui, viena tokių bus išmanieji žibintai, kurie, gaudami duomenis iš jutiklių ir navigacijos sistemos su realiu laiku atnaujinama informacija, kitus vairuotojus apie pavojų perspės šviečiančiais pranešimais.

Continental informacija