Panevėžyje pajudės autobusų stoties ir jos aplinkos tvarkymas

sausio 09 05:12 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Panevėžio miesto savivaldybės vadovai ir specialistai susitiko su Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos ir Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Šiaulių teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos valstybinės priežiūros departamento atsakingais pareigūnais.

 

 

 

Susitikimo metu buvo aptartos „Teritorijos, ribojamos J. Basanavičiaus g., Ukmergės g., Laisvės a. ir Savanorių a. detaliojo plano“ problemos ir tolimesnių procedūrų eiga. Buvo konstatuota, kad detaliojo plano sprendiniai neprieštarauja kultūros paveldo apsaugos principams ir kad planuojamos teritorijos dalis patenka į savivaldybės saugomą teritoriją.

Šio detalaus plano sprendiniai ir jų patvirtinimas turi didelę reikšmę Panevėžio miestui ir gyventojams, įgyvendinant Panevėžio miesto autobusų stoties teritorijos konversijos, pritaikant ją komercinei ir bendruomenių veiklai, Panevėžio miesto autobusų stoties prieigų sutvarkymo ir Darnaus judumo priemonių įgyvendinimo investicinius projektus.

Dalyvavusių institucijų atstovai išsakė savo pastebėjimus bei pasiūlė sprendimo būdus. Taip pat bendrai susitarė, kad institucijos turi bendradarbiauti ir dirbti visuomenės labui, kad jei atsiranda teisės aktuose kolizijos – spręsti jas tariantis, o iškilus problemoms – kreiptis į teisės aktus leidžiančias institucijas teikiant pasiūlymus dėl teisės aktų pakeitimų.

Panevėžio miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka