Panevėžyje – naujas autobusų maršrutas

lapkričio 06 04:38 2014 Spausdinti straipsnį Naujienos

Panevėžio miesto savivaldybė įpareigojo Panevėžio autobusų parką nuo lapkričio 12 dienos paleisti naują „1 naktinį“ autobusų maršrutą. Taip nusprendė mero pavaduotojo Maurikijaus Grėbliūno vadovaujama keleivinio transporto organizavimo komisija.

Į Savivaldybę kreipėsi J. Janonio gatvėje įsikūrusi UAB „PKC Group Lithuania“, kurioje dirba 900 žmonių ir planuojama įdarbinti dar 500 gyventojų. „Didžioji dalis darbuotojų į darbą keliauja autobusu. Kadangi įmonė dirba trim pamainomis, iš kurių viena prasideda ir baigiasi tamsiuoju paros metu, dėl pasikeitusių ar atšauktų maršrutų daugeliui tai tampa iššūkiu. Kadangi įmonei labai svarbu, kad darbuotojai darbą ir namus pasiektų saugiai, laiku ir lengvai, prašome pakoreguoti eismo maršrutus“, – teigiama bendrovės rašte.

„Puikiai suprantame įmonės vadovus. Juolab situacijos negerina tai, kad saugumo sumetimais iki rekonstrukcijos uždarytas Kultūros ir poilsio parko pėsčiųjų tiltas. Tad „PKC Group“ prašymą nutarta patenkinti etapais“, – teigia Miesto ūkio skyriaus vyr. specialistė Ina Urbonavičienė.

Nuo lapkričio 12 dienos pradeda važinėti „1 naktinis“ maršrutas: 23.15 val. galinė stotelė „Lietkabelis“-J. Janonio g.-Nemuno g.-Klaipėdos g.-Savitiškio g.-Kniaudiškių g.-Projektuotojų g.- Molainių g.-Nemuno g.-Ramygalos g.-Beržų g.-Velžio kelias (galinė stotelė „Velžio kelias“).

Jei jis pasiteisins ir nebus nuostolingas, gali atsirasti ir „2 naktinis“ maršrutas pro centrinę miesto dalį iki Dembavos.

Panevėžio miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.