Patikimumas be išlygų: naujosios „Barum“ padangos sunkvežimiams ir autobusams

liepos 10 03:04 2015 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis Saugus eismas

barum„Barum“ atnaujino komercinių automobilių padangų gamą ir pristatė naujas vairuojamosios ašies „BF 200 R“ ir varančiosios ašies „BD 200 R“ padangas. Šios tvirtos ir puikiomis savybėmis pasižyminčios padangos yra pigesnis sprendimas autobusų ir sunkvežimių parko valdytojams, kadangi išsiskiria ilgaamžiškumu ir užtikrina patikimą valdymą tiek vietiniuose, tiek ir tolimuose pervežimuose. Padangos yra gaminamos 315/80 R 22.5 dydžio.

 

 

Naujoji „Barum 200 R“ serija yra sunkvežimių ir autobusų padangos, kurios ne tik pasižymi aukšta kokybe, bet ir siūlomos už itin patrauklią kainą. Vairuojamosios ašies „BF 200 R“ ir varančiosios ašies „BD 200 R“ padangos dėl geresnio gumos mišinio ir naujo protektoriaus rašto pasižymi ilgaamžiškumu ir užtikrina važiavimo saugumą.  Tvirtas karkasas ir naujas protektoriaus raštas užtikrina ilgą tarnavimo laiką

Naujųjų „Barum 200 R“ serijos padangų pagrindas yra itin tvirtos konstrukcijos karkasas. Atsparumą pažeidimams suteikia sustiprinto plieno kordas, specialus vidinis sluoksnis padidina padangos hermetiškumą, o galimybė atnaujinti protektorių garantuoja ilgesnį padangos tarnavimo laiką. Visos „200 R“ serijos padangos pagamintos naudojant karkasą su galimybe restauruoti, o tai dar labiau prailgina padangos tarnavimo laiką ir padidina automobilių parko našumą.

Tiek vairuojamosios ašies, tiek ir varančiosios ašies padangos turi atnaujinto rašto protektorių, o tai žymiai prailgino padangos tarnavimo laiką ir nuvažiuojamą atstumą.

Be to, naujas protektoriaus gumos mišinys suteikia saugų valdymą ir puikias važiavimo savybes visą tarnavimo laiką net ir važiuojant šlapiais keliais. Tad šios padangos yra įrodymas, kad optimalus sukibimas ir degalus taupantis mažas pasipriešinimas riedėjimui nėra viena kitai prieštaraujančios savybės.

Tiek „BF 200 R“, tiek ir „BD 200 R“ padangos turi „M+S“ žymėjimą, o varančiosios ašies padangos papildomai turi snaigės kalnuose simbolį, reiškiantį, kad padangos pasižymi puikiomis savybėmis žiemą.

 

„Continental” informacija