Patvirtinti asociacijos „Linava“ Keleivinio transporto tarybos nariai

17 vasario 05:02 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ informuoja, kad 2023 m. vasario 9 d. vykusiame Prezidiumo posėdyje vienbalsiu Prezidiumo narių pritarimu buvo patvirtintas naujas asociacijos „Linava“ keleivinio transporto tarybos narių sąrašas.

Remiantis asociacijos Prezidiumo posėdyje pateikta informacija ir vadovaujantis asociacijos įstatais, Prezidiumas patvirtino asociacijos Keleivinio transporto tarybos narių sąrašą.

Kaip ir iki šiol, keleivinio transporto tarybai vadovaus ilgametis bendrovės „Tauragės autobusų parkas“ vadovas ir asociacijos „Linava“ viceprezidentas Rimantas Martinavičius.

Asociacijos „Linava“ viceprezidento, Keleivinio transporto tarybos pirmininko R. Martinavičiaus teigimu, keleivinio transporto srityje iki šiol netrūko iššūkių, o ateityje jų nusimato dar daugiau. Ypač startuojant tolimojo susisiekimo autobusais reformai, kuri šiuo metu skinasi kelią Seime.

„Atstovaudami keleivių vežėjų interesus – tiek privačius, tiek savivaldybių įmones, keliame mums rūpimus ir jautrius klausimus atsakingose institucijose, ieškodami geriausių sprendimų. Šiuo atveju, dėl būsimos reformos, gali dar labiau brangti autobusų bilietų kainos, jei į keleivių vežėjų siūlymus neįsiklausys įstatymų leidėjai. Tad dirbsime surėmę pečius, kad taip kuo mažiau nukentėtų ir keleiviai, ir pervežimo paslaugas teikiančios įmones“, – sako R. Martinavičius.

Naująją tarybą, kuri jau pradėjo darbus, iš viso sudaro 10 narių:

1.     Rimantas Martinavičius, UAB „Tauragės autobusų parkas“ – Tarybos pirmininkas;

2.     Vytautas Bulka, UAB „Svirka“ – narys;

3.     Arnoldas Gražys, UAB „Panevėžio autobusų parkas“  – narys;

4.     Rimvydas Olšauskas, UAB „Ukmergės autobusų parkas“ – narys;

5.     Vaidas Ramanauskas, UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ – narys;

6.     Vaidas Seirackas, UAB „Busturas“ – narys;

7.     Teresa Butrimovič, UAB „Šalčininkų autobusų parkas“ – narė;

8.     Arvydas Štulas, UAB „Jurbarko autobusų parkas“ – narys;

9.     Vidmantas Šulčius, UAB „Kuršėnų autobusų parkas“ – narys.

10.  Tomas Povilaitis, UAB „Šakių autobusų parkas“ – narys.

Linavos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka