Pratęsiamas per karantiną baigusių galioti vairuotojo pažymėjimų terminas

03 balandžio 04:43 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Per karantiną baigusių galioti vairuotojo pažymėjimų galiojimo terminas yra pratęsiamas automatiškai visam karantino laikotarpiui ir dar papildomai 30 kalendorinių dienų po jo pabaigos. Šis palengvinimas užtikrins, kad vairuotojai šiuo metu galėtų dalyvauti eisme, o vėliau turėtų pakankamai laiko užsisakyti naują pažymėjimą.

 

 

 

„Didžioji dalis vairuotojų savo pažymėjimus gali pasikeisti tiesiog internetu. Juos pristatome tiesiai į namus arba į artimiausią savitarnos terminalą. Tačiau, jei žmogus, pavyzdžiui, neturi galiojančios medicininės pažymos ir negali vairuotojo pažymėjimo pasikeisti internetu, priėmėme sprendimą, kad mūsų klientai galėtų jaustis ramūs bei turėtų užtektinai laiko pasikeisti dokumentą praėjus karantinui“, – teigia „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

Vairuotojo pažymėjimą galima užsisakyti internetu

„Regitra“ yra sudariusi galimybę klientams vairuotojo pažymėjimą užsisakyti nuotoliniu būdu. Dokumentą internetu gali pasikeisti ne tik pradedantieji vairuotojai, tačiau ir tie, kurių pažymėjimas galioja 10 metų. Pastaruoju atveju būtina esminė sąlyga – asmuo turi turėti ne seniau kaip prieš 5 metus išduotą asmens tapatybės dokumentą ir galiojančią el. medicininę pažymą.

Tuo tarpu jei vairavimo egzaminus asmuo laikė prieš dvejus metus, visus reikalingus duomenis, t. y., medicininę pažymą, asmens nuotrauką ir parašą, „Regitra“ jau turi, tad papildomai rūpintis niekuo nereikia.

Primename, kad  užsisakius naują vairuotojo pažymėjimą jis yra pristatomas į siuntų savitarnos terminalus arba tiesiai į namus.  Vairuotojo pažymėjimo pristatymo į siuntų savitarnos terminalus kaina yra 2,70 Eur, o per kurjerį – 3,40 Eur.

Daugiau informacijos apie vairuotojo pažymėjimų užsakymą internetu galima rasti ČIA:

https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/vairuotojo-pazymejimai-2

Informacija užsisakiusiems, bet dar neatsiėmusiems vairuotojo pažymėjimo

Jei vairuotojo pažymėjimą asmuo užsisakė internetu su pristatymo į namus paslauga, tuomet dokumentas bus pristatytas pasirinktu būdu. Vis dėlto, jei buvo pasirinktas pristatymas į „Regitros“ padalinį, tuomet dokumentą bus galima atsiimti pasibaigus karantino laikotarpiui.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad jei asmens vairuotojo pažymėjimas jau pagamintas ir paskelbtas galiojančiu, jis jau gali vairuoti. Pasitikrinti informaciją, ar vairuotojo pažymėjimas yra jau pagamintas ir galiojantis, galima viešoje paieškoje.

„Regitra“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka