Prie saugaus eismo įgūdžių diegimo prisideda ir autobusų gamintojų atstovai

08 balandžio 04:54 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis Saugus eismas

Bendrovė „Saločiai ir partneriai“ kovo 29-ąją surengė „Drivers academy“ mokymus. Vairuotojams suteikta ekonominio, efektyvaus ir saugaus vairavimo teorinių žinių, vėliau jie turėjo galimybę išbandyti du skirtingus ISUZU autobusus ekstremalaus vairavimo aikštelėje.

 

 

„Balandžio 6-ąją Lietuva minėjo Saugaus eismo dieną. Gaila, bet mūsų šalyje keliuose vis dar žūva daug žmonių, pagal avarijų skaičių gerokai viršijame Europos Sąjungos vidurkį. Manome, jog formuoti saugaus važiavimo įgūdžius labai svarbu. Kaip pastebėjome, autobusų vairuotojams mūsų surengti mokymai buvo išties naudingi, sulaukėme daug gražių atsiliepimų. Prisidėti prie saugumo gatvėse ir keliuose, mūsų manymu, yra gražu bei prasminga. Žadame tai daryti ir ateityje“, – sako bendrovės „Saločiai ir partneriai“ atstovas Vygantas Šulga.

Savo įgūdžius tiek vairuotojai, tiek ir įmonių vadovai galėjo išbandyti „Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos“ autodrome, kur įrengtos specialios atkarpos ekstremaliam vairavimui: asfaltuota dinaminė zona su nuolatine slydimo trasa bei slidžios dangos nuokalnė su posūkiu nuokalnės pabaigoje.

„Autobusų vairavimas ekstremaliomis sąlygomis paliko neišdildomą įspūdį ir daug prisidėjo prie vairavimo lavinimo patirties. Manau, tai aktualu mūsų vairuotojams, kurie žiemą susiduria su panašiomis eismo sąlygomis. Dar vienas labai svarbus vairavimo etapas – tai ekonominis ir efektyvus vairavimas, galintis padėti įmonei sutaupyti papildomų lėšų, sumažinti degalų bei kai kurių besidėvinčių detalių sąnaudas“, – sako bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ Technikos tarnybos Techninio skyriaus vadovas Juozapas Grabys.

Pasak jo, į mokymus atvykę įmonių darbuotojai taip pat turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti įvairius ISUZU gamintojo autobusus, susipažinti su juose diegiamomis technologinėmis naujovėmis.

UAB „Saločiai ir partneriai” planuoja ir toliau rengti tokius mokymus bei kviesti iš visos Lietuvos keleivių vežimo įmones juose dalyvauti. Po mokymų dalyviams įteikiami pažymėjimai „Transporto priemonių vairuotojų saugaus ir efektyvaus vairavimo gebėjimų ir įgūdžių tobulinimas“ pagal neformaliojo profesinio mokymo programą.

eBus.lt

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ nuotrauka