Primename: nuo kitų metų nebeliks galimybės papildyti e. piniginės ir įsigyti kai kurių rūšių bilietų

21 gruodžio 12:38 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Viešojo transporto keleiviai, primename, kad nuo gruodžio 31 d. nebeliks galimybės pildyti JUDU / Vilniečio kortelėse esančios e. piniginės. Atkreipiame dėmesį, jog klientų turimos lėšos nedings – jas bus galima išnaudoti per 3 metus.

O nuo 2024 m. sausio 8 dienos – bilietų platinimo vietos nebeprekiaus rečiausiai perkamais 5 ir 10 dienų bilietais bei 180 dienų (6 mėn.) ir 270 dienų (9 mėn.) bilietais (tiek darbo dienų, tiek visų dienų). Turintiems šių rūšių bilietus, juos bus galima panaudoti per 3 metus.

Populiariausių bilietų pokyčiai nepalies

Viešojo transporto keleiviai ir toliau galės įsigyti trumpalaikius – 30 ir 60 minučių bilietus, 1 ir 3 dienų terminuotus bilietus bei ilgalaikius 30 dienų (1 mėn.), 90 dienų (3 mėn.) ir 365 dienų (12 mėn.) visų savaitės dienų ir tik darbo dienomis galiojančius bilietus.

Dėl šių pokyčių bilietų kainos nesikeis. Visiems bilietams galios šiuo metu taikomos nuolaidos ir lengvatos. Įsigaliojus permainoms, vietoje dabar esančių 51 bilietų rūšių liks 30 pagrindinių bilietų rūšių, taip pat ir visi specialūs bilietai: „Statyk ir važiuok”, „Pradinuko bilietas”, specialus 12 mėn. bilietas, kontrolės bilietas ir kiti.

Kilus klausimų kviečiame kreiptis į Klientų aptarnavimo centrą el. paštu info@judu.lt arba tel. +370 5 210 70 50

Plačiau skaityti čia.

JUDU atsakinga už viešojo transporto paslaugų organizavimą, automobilių stovėjimo infrastruktūrą mieste ir darnių keliavimo būdų skatinimą. Viešojo transporto paslaugomis 2022-aisiais kasdien naudojosi daugiau kaip 170 tūkst. keleivių, kurie keliones troleibusu ar autobusu šiemet įvertino 8,32 balais iš 10, o tai – aukščiausias įvertinimas nuo 2019-ųjų. Įmonė taip pat užtikrina sklandų miesto eismo organizavimą ir kartu su Vilniaus miesto savivaldybe diegia inovatyvius sprendimus.

judu.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

Loading...